Paspirtukas – madinga ir greita priemonė miesto žmogui

PaspirtukasPaspirtukai jaunimui ir suaugusiems – tai ne tik patogi susisiekimo priemonė mieste, tačiau ir labai smagus aktyvaus laisvalaikio leidimo būdas. Tokį patį atstumą, kurį pėstute nueisite per 15 minučių, su paspirtuku smagiai nulėksite vos per 3 minutes. Paspirtukas – tai kompaktiška, lengva, labai greita susisiekimo priemonė. Jį visuomet lengvai įsidėsite į automobilio bagažinę, pasiimsite į ofisą ir lengvai nešitės rankoje ar ant peties.

Paspirtukai suaugusiems beveik niekuo nesiskiria nuo vaikiškų paspirtukų, tačiau jiems keliami kiti reikalavimai, pavyzdžiui, suaugusiųjų paspirtukas privalo būti manevringas ir greitas bei turėti itin kokybiškus ratukus ir visą rėmo sistemą. Taip pat labai svarbu, jog paspirtukas, skirtas suaugusiems būtų sulankstomas ir lengvas.

Šiais laikais mieste gyvenančiam žmogui tapo madinga atsisakyti automobilio ir į darbą, miestą keliauti kitomis priemonėmis. Įsivaizduokite, jog iki artimiausios autobusų stotelės yra apie 1,5 km. Einant pėsčiomis, tai užims apie 15 minučių. Jei važiuosite dviračiu – užtruksite apie 5 minutes, tačiau su dviračiu įlipti į autobusą sudėtinga, o kitur ir draudžiama, tad paspirtukas – puiki išeitis. Su juo nuriedėsite šį atstumą per 7 minutes, be to, greitą ir paprastai susilankstančią priemonę kompaktiškai padėsite bet kurioje vietoje. Patogiai pasikabinęs ant peties galėsite naudotis viešojo transporto paslaugomis ar pasidėti į automobilio bagažinę. Taip keliaujant 2–3 kartus per dieną, apytiksliai sutaupoma 3,5 valandos per savaitę, 15 valandų per mėnesį.

Paspirtukas suaugusiems dideliais ratais, tvirtu, bet lengvu metaliniu rėmu ir sulankstoma konstrukcija – geriausias pasirinkimas, kadangi juo galima greitai pasiekti darbą, miestą, lengvai sulankstysite ir pasidėsite darbe, o po darbo vėl riedėsite namo aplenkdami visus kolegas, sėdinčius už automobilio vairo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>