Patalpų valymo paslaugos įmonėms

Gerai sutvarkytos gamyklos ar įmonės patalpos visu pirma užtikrina higieną yra įmonės reputacija ir įvaizdis, kurie daro tokį pat įspūdį kaip ir kokybiški produktai, pagaminti įmonės produkcijoje. Švara darbo vietoje suteikia jaukią aplinką darbuotojams, padidina darbo našumą ir sumažina traumų bei sveikatos susižalojimo riziką. Valymo įmonės teikiančios valymo paslaugas įmonėms atsižvelgia į teršalų specifiką ir parenka tinkamus produktus efektyviam valymui. Valyti galima prieš pamainą arba po jos, per darbo dieną, netrukdant darbuotojams gaminti.

Valytojai naudoja šlavimo ir šveitimo mašinas, džiovintuvus giliam grindų valymui, o pramoniniai dulkių siurbliai pašalina dulkes ir nešvarumus iš sunkiai pasiekiamų vietų. Darbuotojai kruopščiai valo sienas, lubas, angas, langus, duris, lentynas, įrangą ir kitas konstrukcijas. Įvedama tvarka tiek dirbtuvėse, tiek personalo patalpose, valgyklose, biuruose ir vonios kambariuose.

Nepelninga nuolat laikyti tokią komandą, įsigyti specializuotą įrangą, stebėti jos būklę ir reguliariai papildyti chemines medžiagas pramoninėms patalpoms valyti. Štai kodėl yra profesionalų, kurie kasdien valo gamyklas, dirbtuves ir viską žino apie pramoninį valymą.

Daugumoje gamyklinių patalpų yra nestandartinis kelių metrų aukštis, o po lubomis yra sijos ir inžinerinės sistemos. Pramoninę taršą yra labai sunku, o kartais net neįmanoma nuplauti įprastomis valymo priemonėmis. Norint ištirpinti organines, riebalų, mineralų ir kitas nuosėdas, būtina stipri chemija.

Profesionalus patalpų valymas turi daug privalumų:

  • Aukšta darbo kokybė. Profesionalios valymo įmonės labai jautriai reaguoja į savo reputaciją, todėl stengiasi teikti aukščiausios kokybės paslaugas.
  • Medžiagų taupymas. Žinios ir patirtis leidžia naudoti įrangą ir profesionalią chemiją bei pasirinkti geriausius variantus.
  • Užsakovui naudingų darbų grafikas ir sąrašas, atsižvelgiant į visus jo norus ir galimybes. Taip pat klientui patogi mokėjimo forma ir terminai.
  • Valymo įmonė prisiima visą atsakomybę už savo personalą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>