Patarimai jūsų namų apšvietimui

Ko reikia, kad namai būtų jaukūs ir juose norėtųsi praleisti kuo daugiau laiko, o iš svečių girdėtumėte nuostabius komplimentus? Žinoma, ko gero, prireiks tikrai ne vieno elemento. Tačiau tikrai sutiksite, kad tinkamas namų apšvietimas taip pat yra itin svarbus.
Tačiau, kaip tokį susikurti? Apie tai būtų galima kalbėti valandų valandas, tačiau šį kartą pasidalinsime vos keliais, tačiau labai naudingais patarimais, kuriuos įgyvendinę suprasite, kad namai iš tiesų gali būti jaukiausia ir maloniausia vieta pasaulyje. Na, o, kad sprendimus, apie kuriuos netrukus ir perskaitysite, įgyvendinti būtų paprasta, verta užsukti čia, nes jūsų lauks itin aukštos kokybės, stilingi bei ergonomiški šviestuvai.

Jaukumas prasideda nuo daugiasluoksniškumo
Jei prieš kelis dešimtmečius kone kiekvienuose namuose buvo galima pamatyti labai įprastą bei paprastą vaizdą, t.., po vieną šviesos šaltinį kiekvienai patalpai, tai šiandien šis suvokimas keičiasi ir neabejotinai tai yra puikus postūmis. Kadangi tik taip sukuriamas apšvietimo daugiasluoksniškumas (t.y., skirtingo intensyvumo apšvietimas sklinda iš skirtingų patalpos vietų) ir užtikrinamas maksimalus jaukumas.

Sietynai – ne tik svetainėms
Nereikia ir sakyti – kiekvienas sietynas patalpai suteikia prabangos, elegancijos, puošnumo ir žinoma – jaukumo. Tačiau ilgą laiką buvo įprasta galvoti, kad toks daiktas turėtų puošti tik svetaines. Tačiau šiandien interjero ekspertai į tai siūlo žiūrėti kur kas laisviau ir teigia, kad sietynas tikrai turėtų puošti ir kitas namų patalpas – virtuvę, valgymo zoną, miegamąjį ar net vonią.

Ypatingas dėmesys ir darbo zonai
Vis dėlto, nereikia pamiršti, kad tose zonose, kur yra mokomasi arba dirbama, dėmesys turi būti skiriamas ne tik žavingam ir nerūpestingam šešėlių žaismui, bet ir ypač intensyviam apšvietimu, priešingu atveju, rizikuojate pakenkti akims. Tad įrengiant mokslui bei darbui skirtas zonas bei siekiant išlaikyti estetiką ir sudaryti ergonomiškas sąlygas, reikėtų laikytis svarbios taisyklės – užtikrinti net kelis apšvietimo variantus – intensyvų bei mažiau intensyvų, kad kiekvieną kartą būtų galima pasirinkti tinkamiausią.

Taigi, kaip matyti, tinkamai parinkti bei įgyvendinti apšvietimo sprendimai yra vienas iš būdų gyventi ypač jaukiai. To jums ir linkime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>