Patarimai: kaip išsirinkti jums tinkamiausią spausdintuvą?

A3 spausdintuvasIšsirinkti ir galiausiai įsigyti spausdintuvą nėra paprasta. Šiais laikais, spausdintuvų pasirinkimas yra itin gausus, o tai dažniausiai nepalengvina, o atvirkščiai, tik dar labiau pasunkina užduotį. Tik pagalvokite, jeigu parduotuvėje stovėtų vos du ar trys variantai, argi ilgai tektų sukti galvą? Tikrai ne. Pasirinktume mums reikiamas funkcijas atliekantį bei kainą atitinkantį spausdintuvą. Tačiau dabar, kai to pačio gamintojo, tokios pačios kainos ir netgi atliekamų funkcijų spausdintuvų yra mažiausiai pora šimtų, įsigyti vieną vienintelį gali atrodyti neįveikiama užduotis. Taigi, kaip pasirinkti jums tinkantį spausdintuvą bei į kokius dalykus atsižvelgti yra svarbiausia?

Visų pirma, pradėkime nuo to, kad šiais laikais geriausią spausdinimo darbą atlieka lazeriniai spausdintuvai. Ir nors anksčiau buvo manoma jog jie gali būti naudojami tik ofise, šiandieną viskas apsivertė aukštyn kojomis. Dabar, lazeriniai spausdintuvai yra daug pigesni, o taip pat jie turi daugybę privalumų į kuriuos tiesiog neįmanoma neatsižvelgti.

Lazerinių spausdintuvų privalumai:

  • Veikia daug greičiau nei įprasti rašaliniai spausdintuvai
  • Veikia itin tyliai ir kokybiškai
  • Pasižymi puikia spausdinimo kokybe
  • Puikus spausdintuvo vidus
  • Daug pigesnė eksploatacija

Tačiau, nors lazeriniai spausdintuvai turi begalę privalumų, prieš įsigydami vieną iš tokio tipo spausdintuvų nepamirškite atsižvelgti į tris pagrindinius dalykus. T.y. skiriamąją gebą, spausdinimo greitį bei krūvį.

Skiriamoji geba. Ji nusako spausdinimo kokybę, kitaip tariant – raišką. Tai yra pagrindinis ir vienas svarbiausių elementų į kurį tiesiog privaloma atsižvelgti. Kuo didesnė spausdintuvo geba bus, tuo geresnė spausdinimo kokybė bus išgauta. Taip pat, aukšta raiška leis išgauti įdomesnius efektus spausdinant. Taigi, jeigu norite atspausdinti savo meno kūrinį A3 spausdintuvas (lazerinis) čia puikiai tiks.

Spausdinimo greitis. Visada skubate ir norite būti pirmi? Šiuo atveju jums reikalingas greitai veikiantis spausdintuvas. Konkrečiau, toks, kuris sugebės atspausdinti apie 55 nespalvotus lapus per vieną minutę ar netgi greičiau!

Spausdintuvo resursas. Paprasčiau tariant, tai yra spausdintuvo darbo našumas. Kodėl svarbu atsižvelgti į šią savybę? Būtent spausdintuvo darbo našumas nusako kiek lapų bus galima atspausdinti per mėnesį, du ar netgi visus metus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>