Plastikinių langų montavimą patikėkite profesionalams

Plastikiniu langu montavimasPlastikiniai langai – populiariausias pasirinkimas, nes jie pasižymi itin geru kainos ir kokybės santykiu, geromis garso ir šilumos izoliacinėmis savybėmis ir pan. Tačiau sėkmingas ir ilgaamžis plastikinių langų eksploatavimas priklauso nuo pirmojo žingsnio: tik kokybiškas plastikinių langų montavimas užtikrina jų privalumus. Kad ir koks tai atrodytų nesunkus darbas, jį būtina patikėti profesionalams, kurie montavimo darbus atlieka taisyklingai ir naudoja tik kokybiškas medžiagas.

Tinkamas plastikinių langų montavimas įtakoja energijos taupymą: kokybiškos termoizoliacinės medžiagos ir taisyklingas darbas leidžia sumažinti šilumos nuotėkį iš namo. Kokios problemos gali iškilti dėl sumažėjusios šiluminės varžos lango rėmo ir sienos sujungime? Tai šilumos nuotėkis, drėgmės pertekliaus kaupimasis, irimas arba pelėsis aplink langus.

Kokie žingsniai seka ir kokia eilės tvarka montuojant plastikinius langus? Pirmiausia, plastikinis langas paruošiamas montuoti, toliau gaminys įtvirtinamas lango angoje, toliau sureguliuojamas lango varstymo mechanizmai, toliau atliekamas lango angos sandarinimas, toliau galutinai sureguliuojami lango varstymo mechanizmai, toliau atliekamas lango angos hermetizavimas, toliau pritvirtinamos lauko ir vidaus palangės, toliau sumontuojami angokraščių apvadai, galiausiai nuvalomi visi lango ir lango angos, taip pat sienos aplink langą paviršiai.

Reikia turėti omenyje, kad sumontavus plastikinius langus, jų eksploatacijos laikotarpiu kartas nuo karto pagal situaciją reikia langus sureguliuoti – sureguliuoti langų varčias, taip pat gali prireikti pakeisti senas plastikinių langų tarpines. Tai rekomenduojama atlikti vos tik pastebėsite plastikinių langų deformacijas – langų nesandarumą arba sunkumus juos varstant.

Taigi, jei ruošiatės namuose montuoti plastikinius langus, patikėkite šį darbą profesionalams, kurie darbą atlieka taisyklingai ir naudoja kokybiškas sandarinimo ir kitas medžiagas. Plastikinių langų reguliavimą, nors ir galima atlikti patiems, vis dėlto, taip pat patikėkite profesionalams. Tai užtikrins kokybišką ir ilgaamžę tolimesnę plastikinių langų eksploataciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>