Plytelės – esminis vonios kambario pasirinkimas

plytelesVonios kambarys dažniausiai yra būtent ta erdvė namuose, kurios norime erdvios, o yra priešingai. Tačiau dažnai erdvę galima vizualiai praplėsti pasirenkant tinkamą vonios kambario plytelių dydį, spalvą ir kitas charakteristikas bei klijavimo ir derinimo su kitomis medžiagomis būdą. Taigi kaip plytelėmis vizualiai padidinti erdvę?

Interjero dizaineriai vieningai sutaria, kad norit sukurti didesnės erdvės įspūdį vonią reikėtų klijuoti smulkiomis plytelėmis. Tai taip pat padeda sutaupyti, nes reikia mažiau jas pjaustyti ir taip patiriamas mažesnis nuostolis. Dar viena gudrybė – plyteles derinti su veidrodiniais intarpais bei rinktis blizgias, šviesias vienspalves plyteles, nes jos taip pat praplečia erdvę. Tokias plyteles patariama klijuoti sulig gulsčiai vonios kambario ilgiui.

Vis dar populiaru yra plytelėmis klijuoti ne tik vonios kambario grindis, bet ir visas sienas. Tačiau interjero dizaineriai pataria rinktis ir kitą variantą – plyteles derinti su specialiais drėgmei atspariais tapetais. Plyteles klijuoti prie vonios, praustuvo, o kitas sienas apklijuoti tapetais. Tinkamai suderinus medžiagas ir atspalvius šeimininkai dažnai nustemba, kaip optiškai praplečiama vonios kambario erdvė. Vietoj tapetų sienas taip pat galima dažyti, tokias sienas galima papuošti paveikslu, kitais mielais atributais. Taip pat pasirinkus tokį derinimo būdą vonios kambarys tampa jaukesnis, švelnesnis, šiltesnis, primena kambarį, nes kokios bebūtų plytėlės – jos sukuria šaltumo įspūdį.

Galiausiai, renkantis vonios grindų plyteles apsvarstyti saugumą ir rinktis neslidžias plyteles, nes tikrai niekas nenori išlipus iš vonios arba dušo lipti ant slidžių grindų ir rizikuoti sveikata. Perkant plyteles jų slidumas būna nurodytas ant pakuotės. Tačiau reikia susitaikyti su tuo, kad kuo plytelės yra mažiau slidžios, tuo jas sunkiau yra valyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>