Populiariausi augalai terasoms

terasiniai augalaiTerasa – tai atviriausia kiekvienų namų vietą. Būtent dėl šios priežasties, daugelis terasų, apart retų išimčių, yra tiesiog neįsivaizduojamos be floros. Būtent tai ir bus mūsų šiandienos tema, kadangi jame apžvelgsime populiariausius augalus, kuriuos žmonės augina terasose.

Vijokliniai augalai
Vijokliniai augalai – neabejotinai didžiausią populiarumą turintis pasirinkimas renkantis augalus terasoms. Taip, jei kalbėsime apie visiškai atviro tipo terasas, kurios yra ypač populiarios nuolatinio šilto klimato valstybėse, jose vijokliniai augalai bus pakankamai sunkiai pritaikomi. Vis dėlto, žvelgiant į kiek šiauriau labiau į šiaurę nuo pusiaujo esančias valstybes vijoklinių augalų pritaikymo problemų tikrai nerasime, kadangi šioje klimato zonoje esančiose valstybėse dėl savaime suprantamų priežasčių terasos dažniausiai yra pakankamai uždaro tipo. Būtent aukštos terasų sienos ir stogai leidžia vijokliniams augalams tapti tiesiog idealiu pasirinkimu – jie ganėtinai greitai „užkopia“ terasos sienomis, leisdami jai puikiai susitapatinti su žaluma aplinkoje, kas yra išties labai praktiška bei naudinga.

Piramidinės eglutės
Taip, išgirdę apie piramidines eglutes daugelis nustebs ir tai tikrai nėra staigmena, kadangi Lietuvoje tokio tipo augalų auginimas nėra paplitęs ne tik terasose, bet ir kitose galimose tokių augalų auginimo formose. Vis dėlto, pokalbis apie piramidinių eglučių populiarumą terasose nei kiek nenustebintų daugelio Azijos regione gyvenančių žmonių, kadangi šioje zonoje tokio tipo augalai yra netgi labai populiarūs. Kodėl yra būtent taip? Taip, prie to prisideda ir nedidelės tokio tipo eglučių kainos, bet tai nėra pagrindinė tokios situacijos priežastis – labiausiai prie to prisideda tai, jog tokios eglutės, su sąlyga jog yra tinkamai prižiūrimos, gali atrodyti tiesiog stulbinančiai. Būtent dėl šios priežasties, azijiečiai negaili savo lėšų jų įsigijimui bei laiko nuolatinei piramidinių eglučių priežiūrai, nes visa tai atsiperka džiaugiantis išties puikiu tokių eglučių estetiniu įvaizdžiu, puošiančiu visą terasą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>