Populiariausios kostiumų spalvos 2015 metais

melynas kostiumasKostiumų spalvos – vienas iš esminių jų komponentų, nulemiančių jų išvaizdą. Būtent apie kostiumų spalvas šiandien ir kalbėsime, apžvelgdami tas, kurios 2015 metais išsiskiria didžiausiu populiarumu iš visų.

Mėlyna
Tamsiai mėlynos spalvos kostiumai nėra jokia staigmena – jie populiarumu išsiskiria jau ne vienus metus iš eilės. Bet ką pagalvotumėte, jei pasakytume, jog šiais metais ypatingu populiarumu išsiskiria šviesiai mėlynos spalvos kostiumai? Daugelis tai palaikytų neteisybe, kadangi Lietuvoje žmogaus, dėvinčio tokios spalvos kostiumą, veikiausiai nėra tekę matyti niekam. Visgi, situacija pasikeistų apsilankius ypač pajėgia mados industrija garsėjančiose valstybėse, kaip pvz. Italijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje ar Jungtinėse Amerikos Valstijose. Jose šviesiai mėlynos spalvos kostiumai šiuo metu yra pasiekę pačią populiarumo viršūnę ir tai yra suprantama – jų gamyba užsiimančios kompanijos gerokai padirbėjo, siekdamos maksimaliai kokybiškos tokios spalvos kostiumų išvaizdos, kas leido išgauti išties išskirtinį rezultatą, kuris pasiekiamas ne tik spalva, bet ir įvairiomis kostiume esančiomis kitomis detalėmis.

Raudona
Raudonos spalvos kostiumai – dar vienas kostiumų populiarumo etalonas būtent 2015-aisiais. Ilgą laiką raudonus kostiumus žmonės rinkdavosi ne dėl įspūdingos jų išvaizdos, o ėl paprasčiausio noro išsiskirti iš kitų. Šiomis dienomis situacija jau yra kiek kitokia, kadangi Italijoje įsikūrusios mados kompanijos gerokai padirbėjo ties būtent šios spalvos kostiumų modelių kūrimu. Taip, jų kainos siekia ne vieną tūkstantį eurų, todėl tokių kostiumų tikėtis nusipirkti ar pamatyti Lietuvoje tikrai neturėtumėte. Visgi, jei lankysitės vakarų Europos valstybėse arba Šiaurės Amerikos regione, tiek pamatyti, tiek nusipirkti ar išsinuomoti naujausių raudonos spalvos vyriškų kostiumų modelių tikrai galėsite. Žinoma, tik tuo atveju, jei savo kišenėje ar piniginėje turėsite bent keletą tūkstančių šiam tikslui atliekamų eurų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>