Rašymo lentos: ar būtinai primenančios mokyklą?

Rasymo lentosKiekvienas prisimena tą juodą mokyklos rašymo lentą, ant kurios rašyti reikėjo kreida, nuo kurios į suolą grįždavome baltais pirštais, o valant po visą klasę skraidydavo baltos kreidos dulkės. Šiandien mokyklos modernėja ir tokias lentas keičia naujomis, moderniomis baltomis specialiomis lentomis, ant kurių rašyti galima markeriais arba specialiais rašikliais.

Tačiau vieni tokias lentas prisimena su skauduliu, o kiti – su malonumu, nes kuriant namų interjerą, dažnai juodą kreidinę lentą įsigyja ir namams. Tik mažesnę ir modernesnę. Tai pastaruoju metu sparčiai išpopuliarėjusi interjero detalė, ant kurios patogu palikti žinutes kitiems šeimos nariams, pasižymėti svarbias datas ir laikus, sudarinėti pirkinių sąrašą, pasižymėti gaminamo patiekalo receptą arba šiaip svarbius dalykus. Tačiau ar labai smagu vėliau virtuvėje, koridoriuje arba kitoje erdvėje valyti baltas kreidos dulkes?

Namams interjero dizaineriai rekomenduoja rinktis modernesnius sprendimus, atliekančius net gi daugiau funkcijų, pavyzdžiui, dabar ir mokyklose naudojamas modernias baltas plastikines rašymo lentas, ant kurių galima rašyti markeriu ir klijuoti magnetus. Magnetinės rašymo lentos, paprastos rašymo lentos – pasirinkimas namams platus ir įvairus: galima rinktis dydį, formą, dizainą, pastatomą ar pakabinama lenta bus ir t. t. Tokios lentos pranašumus pastebėsite greitai – valant dulkes. Ant magnetinės rašymo lentos galima ne tik rašyti, bet ir magnetais klijuoti įvairius raštelius: pakabintas ranka parašytas raštelis su pirkinių sąrašu einant į parduotuvę – žymiai patogesnis, nes, paprasčiausiai, jį galima pasiimti su savimi ir nieko nepamiršti.

Taigi, jei mokyklos senas kreidines lentas keičia naujomis magnetinėmis lentomis, kodėl namuose taip sparčiai plinta senosios, o ne modernios ir praktiškos magnetinės arba paprastos rašymo lentos?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>