Reklama privačiose svetainėse – privalumai ir minusai

Taip, reklamos privačiose svetainėse populiarumas pamažu mažėja – žmonės vis dažniau renkasi populiariausias internetinės reklamos programas, kaip Facebook, Youtube ar Google reklamą.

Kalbant apie privačių svetainių privalumus internetinės reklamos aspektu, vienas jų ypač išsiskiria – tai yra tokios reklamos įkainiai, kurie vidutiniškai yra kur kas mažesni nei identiško efektyvumo reklamos kiek ankščiau minėtose populiariausiose internetinės reklamos platformose. Taip pat, kai yra pasirenkama tokia reklama internete atsiveria kompromisų galimybė – skirtingai nei naudojantis kitais alternatyviais internetinės reklamos metodais, šiame įmanoma bent kiek derėtis, kas leidžia dar labiau sutaupyti finansiniu aspektu arba kiek pagerinti pačios reklamos talpinimo tokio tipo tinklalapyje sąlygas, derantis dėl jos matmenų, spalvų ar galimo pop-up efekto, kurio alternatyvios internetinės reklamos programos dažniausiai naudoti neleidžia.

Visgi, nors ties šia vieta jausmai reklamos privačių svetainių atžvilgiu veikiausiai yra pakankamai pozityvūs, ties jais ilgėliau užsistoti deja,bet neleisime, kadangi toks internetinės reklamos tipas taip pat turi ir ganėtina nemažai neigiamų savybių. Viena jų – nestabilūs potencialios auditorijos rodikliai, ko pasekoje nustatyti potencialų investicijos į tokią reklamą efektyvumą yra kur kas daugiau nei naudojantis alternatyviomis internetinės reklamos programomis. Taip pat, tokio tipo reklama yra efektyvi tik renkantis su reklama susijusios tematikos svetaines, tad jei jūsų reklama yra pakankamai specifinio pobūdžio – atrasti privačių interneto tinklalapių, kuriuose galėtumėte reklamuotis, gali būti išties sudėtinga užduotis. Galiausiai – negalima pamiršti ir to, jog visas naudojimosi tokio tipo reklama procesas yra kur kas sudėtingesnis, kadangi jums reikia pasirūpinti tiek konkretaus reklamos blokelio kūrimu, tiek ir susitarti dėl jo talpinimo sąlygų, kai tuo tarpu naudojantis alternatyviomis internetinės reklamos programomis viskas yra kur kas paprasčiau, tad jei esate suinteresuoti savo laiko taupymu, tai tikrai nebus jus tenkinantis internetinės reklamos tipas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>