Sąsagų nešiojimo tendencijos vyrams

Sąsagos vyrams tikrai yra tendencija, kurią reikia turėti omenyje, bet kas tai yra? Šie aksesuarai, tokie kaip auksinės rankogalių sąsagos arba individualios vyriškos rankogalių sąsagos, yra nedideli dekoratyviniai priedai, naudojami papildomiems rankogaliams ar audinio klostėms pririšti prie riešo ilgomis rankovėmis. Nesvarbu, ar tai pirmas kartas, kai įsigyjate visiškai naujas vyrų sąsagų poras, ar norite patobulinti savo džentelmenišką stilių, susipažinti su skirtingais tipais ar skirtingomis medžiagomis. Kas yra sąsagos ir kaip užsidėti sąsagas? Kokias sąsagas turi turėti vyras? Kaip segėti sąsagas su spalvomis ir priderinti jas prie kostiumų ir marškinių. Rekomenduojamos firminės sąsagos. Supažindinkite su įvairiomis sąsagų medžiagomis ir kaip nešioti sąsagas.

Sąsagos vyrams

Kas yra sąsagos? Šie maži aksesuarai yra tikrai unikalūs ir, atsižvelgiant į jų dydį, yra vienas iš nedaugelio aksesuarų vyrams, kurie gali ką nors pakeisti. Vyriškos rankogalių sąsagos gali aiškiai išreikšti jūsų esmę ir duoti žinią apie tai, su kuo jūs tapatinatės. Taigi tai ne tik papuošalas, skirtas tik rankogaliams sujungti, ar papildomos audinio klostės ties rieše ant marškinėlių ilgomis rankovėmis.

VYRŲ SĄSAGŲ TIPAS

Uždėti jį ant sąsagų gali būti šiek tiek techniškiau, nei manote. Pirmiausia turite žinoti apie keturių tipų sąsagų korpusus. Šiandien dažniausiai naudojamos arba randamos. Prieš pradėdami išsiaiškinti, kaip formuojate vyriškų sąsagų porą, pirmiausia turėtume sužinoti, kokių tipų sąsagų yra. Šiandien dažniausiai naudojamos arba aptinkamos.

Nugarinės rankogalių sąsagos. Tai labai klasikinio stiliaus sąsagos. Geriausias apie šias rankogalių sąsagas yra labai lengva dėvėti. Tiesios linijos korpusas, skirtas lengvai pereiti per rankogalių sagų skylutes. Fiksuotos nugaros rankogalių sąsagos. Fiksuotos rankogalių sąsagos pirmą kartą buvo pradėtos naudoti XVII amžiuje, kad vyrai galėtų puošniau dėvėti savo iškilmingus drabužius. Banginio sąsagos. Banginio nugara reiškia sąsagos formą kaip banginį. Šio stiliaus vyriškos rankogalių sąsagos atrodo šiuolaikiškesnės ir patvaresnės.  Grandininės sąsagos: Jis panašus į rutulinį grąžinimą arba fiksuotas nugaros sąsagas, tačiau grandinės korpuse yra šiek tiek laisvesnis ilgis.

KAIP DEDAMOS MARŠKINIŲ SĄSAGOS?

Yra 5 paprasti rankogalių segtukų uždėjimo žingsniai. 1. Raskite tinkamus marškinius: sąsagas galima dėvėti tik su prancūziškais rankogaliais (dvigubais rankogaliais) arba su pakankamai ilgais marškiniais, kad juos būtų galima atlenkti. 2. Suimkite manžetę: suimkite du atvirus marškinių rankogalių kraštus taip, kad abu kraštai būtų lygūs, toliau nuo riešo. 3. Sulygiuokite sąsagų angas: vėliau sąsagas bus daug lengviau įkišti. 4. Įkiškite sąsagų stulpelius: išlyginkite sąsagas ir perbraukite sąsagų stulpelį per rankogalį. 5. Pritvirtinkite rankogalių segtuką atgal: perkiškite sąsagos stulpelį, pasukite užraktą atgal.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>