Slidinėjimo kelionė – nuostabiai praleistas laisvalaikis

Slidinėjimas yra įdomi sporto šaka, kurią renkasi daugelis žmonių. Nuo šios sporto šakos nėra atsiejamas adrenalinas, fizinis pasirengimas ir nuostabiai praleistas laisvalaikis. Kaip žinia, Lietuvoje slidinėjimu užsiima taipogi nemažai žmonių, tačiau faktas yra tas, kad šioje šalyje nėra labai daug slidinėjimo trasų. O vis dėlto, net ir tos trasos, kurios yra, neprilygsta trasoms, įrengtoms įvairiuose pasaulio kampeliuose, aukštuose kalnuose. Kalnuose įrengtos trasos yra profesionalios, jose susirenka ne tik mėgėjai, bet ir pasaulyje žinomi sportininkai – lenktyniauti, įdomiai leisti laiką, pramogauti.

slidinejimo kelioneSlidinėjimo kelionė

Slidinėjimo kelionė – tai kelionė, kurią renkasi tikrai nemažai žmonių. Yra sakoma, kad vieną kartą pabandęs slidinėti – susižavėsi šiuo sportu ir pajusi tikrą magiją, kuri privers dar ir dar kartą lipti ant lentos ar slidžių ir į šį sportą pasinerti dar giliau. Visgi, ne kiekvienas žmogus gali slidinėti visus metus iš eilės, o norėdamas tai daryti bent kartą metuose profesionaliose trasose, turėtų planuoti kelionę iš anksto.

Lietuviai dažnai važiuoja slidinėti į Čekiją arba Slovakiją, nes atstumas yra mažas, o slidinėjimu galima mėgautis tiesiog ilgojo savaitgalio metu. Tie, kurie nori rimtų slidinėjimo atostogų, slidinėti bent kelias dienas, turėtų pasirinkti Austriją ar Italiją. Nesvarbu, ar žmonės vyksta vieni, ar pasirinkę kelionių agentūros paslaugas, dažniausiai visi rekomenduoja šiam sportui skirti bent savaitę.

Slidinėjimo kainos

Slidinėjimo kainos yra pačios įvairiausios. Jos skiriasi nuo to, kurį kurortą pasirenka žmogus. Slidinėjimo kaina priklauso ir nuo to, kiek laiko ruošiamasi slidinėti, kokioje trasoje, ar įranga turima savo, ar reikia ją papildomai nuomoti. Vis dėlto, verta pabrėžti, kad slidinėjimo sportas yra ganėtinai brangus, kadangi norint juo užsiimti, reikia turėti savo įrangą, o kainuoja ir trasos nuoma.

Slidinėjimo kelionės metu būtina pasirūpinti ir nuvykimu, ir nakvyne. Dėl šios priežasties, planuojantys praleisti savo atostogas slidinėdami kalnuose, turėtų kelionę planuoti bent pusę metų iki išvykimo. Tokiu metu ir lėktuvų bilietai būna pigesni, o nuomą galima rasti prieinamomis kainomis. Nenorintys daug išleisti, gali rinktis mažiau žvaigždučių turinčius viešbučius arba svečių namus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>