Šluotos grindims plauti: kaip išsirinkti?

Kiekviena šeimininkė svajoja apie tai kaip palengvinti savo buities darbus, kad jie ne tik neužimtų daug laiko, bet ir būtų malonesni. Vienas iš būdų kaip pasilengvinti savo buitį, tai įsigyti kokybiškas reikalingas priemones, kurių dėka ne tik bus lengva, bet ir malonu tvarkyti savo namus.

Viena iš paklausiausių prekių švaros srityje neabejotinai yra grindų plovimo šluotos, kurių įvairovė gali tikrai apsukti galvą ir bus sunku išsirinkti kurią pasirinkti. Tad į ką reiktų atkreipti dėmesį ir neišmest į balą krūvos pinigų? Pirmas dalykas, į ką rekomenduojame atkreipti dėmesį, tai kokia grindų danga yra jūsų namuose, jei tai natūralaus medžio grindys, reikės vienokių priemonių, o jei laminatas ir keramikinės plytelės, tuomet reikės dar kitos rūšies valymo reikmenų. Tad jei nenorite išleisti daug pinigų, perkant skirtingas grindų plovimo šluotas, tuomet rekomenduojama rinktis universalų variantą, kur keistųsi plovimo antgaliai ar šluostės. Jos skiriasi medžiagiškumu, pavyzdžiui, skirtingai absorbuoja vandenį, bei pritraukia į save nešvarumus tiek valant šlapiu būdu grindis, tiek jas nusausinant.

Jei norite patogiai tvarkytis, rekomenduojame įsigyti grindų plovimo šluotą su visa sistema, kuriai priklauso patogus kibiras, turintis vandens nugręžimo priedą, jo pagalba galėsite puikiai išplauti ir nugręžti šluotą bei patogiai plauti kelias skirtingas erdves, nekeičiant vandens. Jei jūs norite išplauti dideles erdves, tuomet galima rinktis sistemą su specialiais ratukais, į kuriuos įsistato kibiras, kas leidžia patogiai jį stumdyti iš vienos vietos į kitą, nevarginant nugaros.

Yra ir tokių grindų plovimo šluotų, į kurias yra integruotas specialus indas, į kurį galima įpilti tiek vandenį, tiek grindų plovimo skystį, kas dar labiau palengvina grindų plovimą ir neužima daug laiko tvarkantis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>