Terasų statyba – kiek vidutiniškai kainuoja šių darbų atlikimas?

terasu statybaTerasomis šiomis dienomis susidomi vis daugiau Lietuvos žmonių ir tai nėra vien tik gerėjančios lietuvių finansinės padėties rezultatas – prie to iš esmės prisideda ir faktas, jog žmonėms vis labiau reikia galimybės atitrūkti nuo kasdieninės rutinos, ką ir suteikia terasos. Bet visgi tai sukelia ir tam tikrų rūpesčių – ypač terasos statyba ir šių darbų kainos, apie kurias šiandien ir kalbėsime.

Fasado statymas
Fasado statymo darbų kainos gali būti išties įvairios – viskas priklauso nuo konkrečios situacijos. Jei yra statoma uždaro tipo didelių matmenų terasa, jos fasado statymui gali prireikti ir bent keleto tūkstančių eurų. Vis dėlto, tokių pinigų tikrai neprireiks, jei kalbame apie nedidelę atvirą fasadą – jos fasadui statyti dažniausiai pakaks ir vos keleto šimtų eurų.

Baldai
Šiuo aspektu viskas kur kas paprasčiau – dažniausiai baldų terasai pirkimui užteks apie keleto šimtų eurų. Taip, jei rinksitės vienokį ar kitokį modernų baldų komplektą, tam jūsų išleidžiama pinigų suma potencialiai sieks ir daugiau nei tūkstantį eurų. Vis dėlto, tai yra išimtis – dažniausiai žmonės apsiriboja nebrangiais mediniais baldais arba mažesniu patogesnių baldų kiekiu, kas leidžia įsiterpti į keletą šimtų eurų, skiriamų šiam terasos aspektui.

Kitos interjero/eksterjero detalės
Atrodytų pastačius terasą bei dailiai pridėliojus į ją tik ką nusipirktų baldų galima ja naudotis. Vis dėlto, dažniausiai išlaidos ties tuo tikrai nesibaigia – bėgant laikui žmonės išleidžia pakankamai nemažai lėšų įvairioms kitoms interjero/eksterjero detalėms. Sukonkretinti šį aspektą šiuo atveju yra tiesiog neįmanoma, kadangi viskas priklauso nuo kiekvieno žmogaus individualios išmonės ir turimo pinigų kiekio. Bet dažniausiai keleto dešimčių eurų tokių papildomų terasos interjero ir eksterjero detalių įsigijimui tikrai pakanka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>