Trinkelių klojimas: gražu ir praktiška

greitas trinkeliu klojimasKodėl vis daugiau žmonių užsiima trinkelių klojimu? Ar tikrai trinkelės yra praktiškesnis variantas, negu kad asfaltas? Galima drąsiai sakyti, kad taip. Visų pirma tai dėl to, kad trinkelės yra labai ilgaamžės ir joms nereikia jokios specialios priežiūros. Taip galbūt, vasarą reikės išrauti žoles tarp trinkelių, kad būtų gražesnis estetinis vaizdas, tačiau net ir siaučianti gamta ir daugelis metų nepadarys taip, kad trinkelės atrodytų labai negražiai – jos yra atsparios, todėl taip pat ir labai praktiškos.

Yra įvairių trinkelių klojimo technologijų, tačiau vienos yra populiaresnės už kitas. Pavyzdžiui, dažniausiai specialistai iškasa ir išveža visą nereikalingą gruntą – žinoma, prieš tai ekspertai turi įvertinti, kuris gruntas yra iš tiesų reikalingas, o kuris jau nebe. Tuomet galima pradėti pilti smėlį – jis nėra pilamas vienodai – tai taip pat priklauso nuo konkrečios dangos paskirties, taip pat ir grunto rūšies, kartais ir nuo aplinkos faktorių.

Vėliau yra užpilamas penkių centimetrų skaldinys, kuris yra standartinis. Tokį skaldinį reikia pilti bet kuriuo atveju, net jeigu projektas ir yra gana neįprastas. Vėliau jau prasideda tikrasis trinkelių klojimas. Pats procesas gali šiek tiek skirtis tuo atveju, jeigu trinkelės bus naudojamos ir automobiliams. Tai reiškia, kad reikia pridėti papildomą sluoksnį virš smėlio. Šis sluoksnis sustiprina trinkeles ir garantuoja aukštą kokybę bei ilgaamžiškumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>