Vaikiškos virtuvėlės: į ką svarbu atsižvelgti renkantis?

Kad vaikiška virtuvėlė gali tapti puikiai dovana tuo net neverta abejoti – ypač didelė tikimybė, kad dovanos gavėja net negalės nuo jos atsitraukti, o be to, tai yra puikus būdas skatinti vaiko kūrybiškumą. Tačiau tai dar ne viskas – ne paslaptis, kad tokio pobūdžio gaminiai šiandien sudaro labai didelį pasirinkimą, tad tie, kurie nori savo dukrą, anūkę ar tiesiog bet kurią kitą mažą princesę nudžiuginti tokia dovana, turi žinoti, į kokius akcentus verta atkreipti dėmesį.

Iš ko pagaminta?
Šiandien vaikiškos virtuvėlės yra gaminamos iš įvairių žaliavų, tačiau bene patys populiariausi sprendimai – plastikas ir mediena. Jei tik turite galimybę, būtinai rinkitės iš medienos pagamintą gaminį, kadangi jis, lyginant su plastiku, turi ypač daug puikių privalumų. Visų pirma, dėmesį verta atkreipti į tai, kad maži vaikai žaisdami praleidžia labai daug laiko, todėl labai svarbu sukurti saugią ir sveikatai draugišką žaidimų aplinką. Ir vienas geriausių būdų tai padaryti – užtikrinti, kad vaikai turėtų kuo daugiau medinių žaislų. Viskas todėl, kad būtent mediena yra vienas saugiausių pasirinkimų vaikiškam organizmui.

Mediena yra visiškai natūrali, todėl neužteršta jokiomis cheminėmis dalelėmis. Taigi, galite būti tikri, kad jei padovanosite iš medienos pagamintą vaikišką virtuvėlę, jūs tikra prisidėsite ne tik prie įdomios, bet prie saugios, sveikatai draugiškos žaidimų aplinkos kūrimo.

Ar žaislas skleidžia garsus?
Šios virtuvėlės gali būti dvejopos – skleisti garsus arba ne. Vis dėlto, jei tik turite galimybę, pirmenybę teikite garsus skleidžiančiam žaislui, kadangi būtent tokie labiau patraukia mažųjų žaidėjų dėmesį ir ilgiau jį išlaiko, o taip pat ir užtikrina intensyvesnį lavinimąsi.

Ar žaislas neturi smulkių detalių, kurias būtų lengva išimti?
Na, ir, žinoma, taip pat nereikia pamiršti, kad kiekvienas žaislas turi užtikrinti ne tik įdomų laiko praleidimą ar lavinimąsi, bet ir užtikrinti, kad nebus nemalonių situacijų. Taigi, kad jų išvengtume, pirkdami tokį žaislą, būtinai atsakingai įvertinkite, ar jis neturi smulkių, detalių, kurias būtų galima išimti.

Galite būti tikri – tinkamai išrinktas – žaislas padovanos daug gerų emocijų, tad skirkite pakankamai laiko jo priežiūrai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>