Vaikų žaidimo aikštelės laimingai vaikystei

Vaiku zaidimu aikstelesFizinis aktyvumas neatsiejamas nuo vaikystės, tai – prigimtinis vaikų poreikis ir laimingos vaikystės bei sėkmingos raidos garantas. Ne veltui sakoma, kad aktyvus vaikas lygu laimingas vaikas, o laimingas vaikas lygu laimingi tėvai. Kiekvieni tėvai nori, kad jų vaikai būtų sveiki, sėkmingai vystytųsi, būtų laimingi ir socialūs. Tai tik keli iš pagrindinių norų, tačiau visus juos realybe gali padėti paversti vienas dalykas – vaikų žaidimų aikštelė.

Vaikų žaidimų aikštelės skirtos įvairaus amžiaus vaikams, tačiau dažniausiai – 3-14 metų. Jos gali būti įvairaus dydžio, su skirtingais poreikiais: nuo vienos čiuožyklos iki didelių montuojamų konstrukcijų su čiuožyklomis, lipynėmis, bokštais, kolonomis, stogeliais, kopimo virvėmis, kopėtėlėmis ir panašiai, įvairios sūpuoklės, besisukančios sūpynės, smėlio dėžės… Aikštelės pasirinkimas priklauso nuo vaiko amžiaus, fizinio aktyvumo, ūgio, nuo vietos, kur aikštelė bus statoma, nuo finansinių galimybių, taip pat nuo to, ar vaikas nebijo aukščio ir panašiai.

Naujos kartos vaikų žaidimų aikštelės, pirktos iš patikimų gamintojų, gaminamos iš medienos, iš virvių, iš plastiko, iš metalo, visos konstrukcijos galvanizuotos ir nudažytos Europos Sąjungos saugumo reikalavimus atitinkančiais dažais, todėl visos žaidimų aikštelės užtikrina saugumą ir kokybę. Vis dėlto prieš renkantis gamintoją reikėtų paprašyti pateikti dokumentaciją, techninius aprašymus bei brėžinius, kurie patvirtina, kad jūsų vaikas žais saugumo reikalavimus atitinkančioje aikštelėje.

Vaikų žaidimo aikštelės gali būti montuojamos tiek privačioje kiemo erdvėje, tiek viešoje miesto vietoje, populiaru šias aikšteles statyti kelių namų bendroje erdvėje – taip vaikams bus smagiau žaisti kartu, taip bus lavinami vaiko bendravimo įgūdžiai, užmezgamos draugystės, ugdomi vaiko socialiniai įgūdžiai. Kitas privalumas – taip galima finansiškai sutaupyti.

Taigi norint užtikrinti sėkmingą vaiko vystymąsi ir laimingą vaikystę reikėtų neslopinti vaikų fizinio aktyvumo, o leisti jiems išsikrauti vaikų žaidimų aikštelėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>