Vakuuminis masažas namuose

Prieš pradedant procedūrą, anticeliulitinis masažinis vakuumas paruošia kūną kasdieniniam rankiniam masažui. Susitikimui galite naudoti ritinius, šepečius ar specialias masažVakuuminis masažas namuoseo pirštines. Pradėkite masažuoti kūną, švelniai ištempę koją nuo apačios į viršų, limfos srauto kryptimi. Beje, rankos masažuojamos taip pat. Bet kokiu atveju neskatinkite odos tose vietose, kuriose yra net silpnas varikozinių venų pasireiškimas. Šis masažas turėtų būti atliekamas ryte ir vakare, kiekvieną dieną.

Žinoma, jei lankotės masažo klinikoje, jo veiksmingumas bus šiek tiek didesnis, nes ekspertas geriau suvokia, kokiose kūno srityse reikia daugiau išmasažuoti. Įranga leidžia reguliuoti slėgį ir veikimo intensyvumą – visi šie parametrai nustatomi atsižvelgiant į jūsų odos jautrumą.

Aparatinis masažas – kruopščiai ir tiksliai sukite odą įvairiomis kryptimis. Masažas atliekamas pagal akupunktūros principus, pagal kuriuos kūno paviršius padalijamas į atskiras zonas. Masažo procese susidaręs vakuumas veikia visus aktyvius taškus, padeda atsigauti, stiprina kūną ir mažina nuovargį. Vakuuminis masažas namuose – tai puiki procedūra atsipalaidavimui.

Jūs galite padaryti vakuuminį masažą namuose, naudodami paprastą stiklinę. Svarbu žinoti, kad ši procedūra turėtų būti atliekama labai atsargiai ir švelniai. Jums reikės įsigyti keletą polimerinio stiklo ar silikoninių skardinių, kurie šiandien parduodami beveik kiekvienoje vaistinėje. Be to, jums reikės anti-celiulito kremo ir šiek tiek šiltų eterinių aliejų. Vakuuminis celiulito masažas naudojant skardines daromas taip: pritvirtinkite prie probleminių sričių, dėl kurių jačiate didelę įtampą. Tokio poveikio metu mechaniškai suskaidomos visos riebalų ląstelės. Kartais pats masažas tampa gana skausmingas. Kartais ant odos gali likti ryškios mėlynės – tinkamai padaryta procedūra. Todėl visiškai būtina stebėti procedūros judėjimo tikslumą. Apsilankykite pas savo gydytoją ir jis tiksliai parodys, kaip padaryti tinkamai atlikti vakuuminį masažą namuose. Nepamirškite laikytis jo rekomendacijų!

Honey celiulito vakuuminis masažas

Medus vakuuminis masažas – puikus būdas kovoti su celiulitu. Jums reikės kalkių ar grikių, taip pat masažo įrankio. Visų pirmą pripildykite vonią karštu vandeniu, kad suminkštėtų oda. Paimkite medų ir pradėkite lėtai, sukamaisiais judesiais trinti probleminėse srityse. Dabar paimkite stiklainį ir švelniai spausdami kūną, masažuojate odą. Kartais ištraukite iš kūno, o po to dar kartą paspauskite jį ant odos ir toliau masažuojate. Stebėkite reguliarumą ir atlikite procedūrą du kartus per savaitę. Bendras gydymo kursas – du mėnesiai. Norėdami pagerinti poveikį, naudokite gerus masažus ir anticeliulitinius gelius ar kremus. Nereikalingas kietas masažas gali pakenkti, o ant odos išlieka matomos mėlynės. Taip atsitinka, kai oda įtraukiama į stiklinę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>