Vandens siurblio pajungimo klaidos

vandens siurbliai, pajungimasSiurblio instaliavimo ir eksploatacijos metu gali iškilti įvairaus pobūdžio problemos su kuriomis susidūrus nereikia išsigasti. Svarbu žinoti kaip ir kokios priemonėmis tai pašalinti ir svarbiausia kaip nuo to apsisaugoti ateityje.

Naudojant drenažinius siurblius viena dažniausių klaidų kai siurblys pastatomas ant minkšto grunto ir vandenyje yra gausu stambių gabaritų nešvarumų, akmenukų, betono gabaliuku, plastiko plėvelės ir pan. Nors siurbliai ir turi apsaugines groteles ant įsiurbimo angos tačiau tai ne visada padeda. Dalelė gali būti siaura bet ilga ir tokiu patekusi į vidų sustabdo siurblio darbą.

Teisinga kryptimi sumontuokite vožtuvą. Srovės kryptis kaip pažymėta rodykle ant detalės turi būti nukreipta nuo siurblio korpuso į išorę. Kartais uždarymo vožtuvas neleidžia siurbiamam vandeniui grįžti atgal į siurblį. Dėl užstrigusio vožtuvo ar nusidėvėjusios tarpinės siurbys praranda sandarumą ir siurblys nebeveikia.

Kiekvieno siurblio galingumas yra skirtingas todėl mažo galingumo siurblys negalės pašalinti vandens iš 5 metrų gylio. Šią informaciją reikia žinoti prie perkant, klauskite pardavėjo apie siurblio technines gaimybes.

Jeigu įrenginėjate vandens išleidimo vamzdį po žeme reikėtų jį apsaugoti įkišant į pvz. 5-10 cm skersmens kanalizacijos vamzdį arba naudoti kitokį apsauginį šarvą. Prakiuręs vamzdis po žeme tai papildomas darbas atkasti žemę, galbūt teks ardyti kiemo grindinį ir namų apdailą.

Apsaugokite vandens išleidimo vamzdžius nuo žalos kurią gali padaryti gyvūnai. Pelės, kurmiai gali pragraužti arba užkimšti išleidimo angą žemėmis arba jei siurblys nenaudojamas gali susikurti ten lizdą. Naudokite graužikų nuodus ir mechanines apsaugos priemones.

Vandens siurblys gali nustoti veikti dėl sugedusios elektros instaliacijos, elektros nuotėkio, netinkamai sujungtų prailginimo laidų. Nepamirškite retkarčiais pasiklausyti kaip veikia siurblio variklis, ar neskleidžia pašalinių garsų.

Informaciją apie gaminius ir tų naudojimą rasite tinklapyje https://technobaltic.lt/lt/produktai/vandens-siurbliai/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>