Vartai protinga investicija

vartaiGaražo, automobilio apsaugai, savo komfortabilumui ir saugumui mes renkamės vartus. Šiandieną garažo vartų pasiūla yra milžiniška. Daugelis pardavėjų siūlo įvairių modelių, gamintojų, spalvų, kainų garažų vartus. Kas metai atsiranda vis naujesnių ir tobulesnių pasiūlymų, rinka modernėja.

Garažo vartai privalo tarnauti ne tik eilę metų, būti patvarūs, bet ir atrodyti estetiškai. Na, o apsisprendimą daugeliui dažniausiai įtakoja kaina. Sutikime, tai vienas iš aktualiausių kriterijų. Bet vertėtų nepamiršti ir to fakto, jog į kokybišką ir ilgaamžį daiktą pravartu investuoti. Taigi, galima išskirti keturias pagrindines rūšis, iš kurių įmanoma pasirinkti tinkamiausią variantą.

Elektriniai – vieni populiariausiųjų, kadangi gana patogūs naudoti. Kompaktiški, neužima daug vietos garaže, todėl puikiai tinka ne itin dideliems statiniams.

Pakeliamieji taipogi gana paklausūs, kadangi sutaupo nemažai garažo erdvės, lengvai įrengiami. Pagrindiniai privalumai – tyliai veikia, galima pakelti ne tik automatiškai, bet ir rankomis, o tai užtikrina saugumą.

Plokštuminiai vartai gaminami iš plono metalo, nesunkiai įrengiami, naudotis gana paprasta. Pastarieji dažniausiai montuojami į nešildomas garažo patalpas.

Segmentiniai vartai, atvirkščiai nei plokštuminiai, montuojami į šildomus garažus. Šie turi gana nemažai privalumų: ypatingai sandarūs, sutaupo vietos, padaro platesnį įvažiavimą.

Žinoma, garažas tai ne gyvenamoji patalpa, tačiau daugeliui vyrų gana svarbi erdvė. Tai ne vien mašinos ar įvairių daiktų saugojimo vieta. Dažnam vyrui garažas tampa ir dirbtuvėmis, mini autoservisu, todėl tikrai svarbu, jog garažas būtų tvarkingas ir pagal kiekvieno poreikius skirtingai įrengtas. O vartų vaidmuo šioje vietoje atliks ir sandarumo funkciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>