Vasaros stovykla vaikams

stovykla vaikams, lauko sporto įrangaPasibaigus mokslo metams, tėvai pradeda mąstyti, ką daryti, kad jų vaikai per vasarą nesedėtų prie kompiuterio ar telefono, o naudingai praleistų savo laiką. Puiki išeitis tėvams- vasaros stovykla. Veržlūs, šiuolaikiški, mėgstantys atostogauti vaikai atranda naujus draugus, kuria stebuklus iš visai paprastų dalykų ir susitinka su didžiausiu savo vasaros nuotykiu. Profesionalūs vadovai suteikia galimybę vaikams tyrinėti, aktyviai veikti, ieškoti ir spręsti iššūkius. Į stovyklos programą įeina: vakaro renginiai, sportas, pažintiniai ir kūribiniai renginiai, filmų kūrimas, spektakliai, konkursai ir t.t. Vasaros stovykla- tai galimybė jūsų vaikams vasarą praleisti tvarkingoje teritorijoje, gražioje gamtoje, vaikai gaus pelnavertį, gerą maistą, čia galima drąsiai, aktyviai sportuoti, vyksta pažintiniai ir edukaciniai renginiai, įgaunamos naujos žinios ir geresni benravimo įgūdžiai.

Sporto įranga

Lauko sporto įranga https://www.miestui.lt/lauko-sporto-iranga gaminama įvairaus lygio sportiškumo žmonėms, kurie nori tapti stiprūs ir sveiki. Skiriamas didelis dėmesys gaminių projektavimui, prekių kokybei bei garantiniam įsipareigojimui.

Lauko treniruokliai

Lauko treniruokliai yra skirti vaikams, jaunimui, senjorams ir dažniausiai montuojami: parkuose, , mokyklos teritorijoje, gyvenamųjų namų kvartaluose, sporto aikštelėse ir kitur. Treniruokliai gaminami įvairių raumenų grupėms lavinti, pavyzdžiui, kojų, pilvo, rankų ir nugaros, krūtinės, pečių juostos raumenų grupei.

Vaikų žaidimo aikštelės

Vaikų žaidimo aikštelėse vaikai susipažįsta su aplinka, susiranda naujų draugų. Svarbu, kad žaidimų aikštelės būtų saugios, lavintų vaikų kūrybingumą bei skatintų aplinkos pažinimą. Žaidimo aikštelėse skiriama daug dėmesio vaikų judėjimo lavinimui, sportiniams pratimams. Čia montuojamos: čiuožyklos, lauko treniruokliai, pavėsinės, namukai, smėlio dėžės, karusėlės, supynės ir aukštesni kalneliai, įvairios laipiojimo virvės, judantys tilteliai. Modernūs įrenginiai pritaikyti naudoti viešoje erdvėje yra įbetonuojami arba tvirtinami prie kieto pagrindo varžtais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>