Verslo valdymo sprendimai: kaip padėti savo verslui?

Verslo valdymo sprendimaiNeįtikėtina, tačiau net 95 proc. verslų žlunga per pirmuosius penkerius gyvavimo metus. Tačiau tai nereiškia, kad praėjus pirmajam penkmečiui, verslo sėkmė – garantuota. Garantuoti Jūsų verslo sėkmės negali niekas, tačiau Jūs galite savo verslui padėti ir sumažinti žlugimo riziką. Tinkamai priimti verslo valdymo sprendimai padeda išvengti pagrindinių klaidų, dėl kurių verslas gali žlugti:

  1. Plano neturėjimas. Sėkmingas verslas prasideda nuo planavimo, tačiau planavimo pamiršti negalima ir verslo eigoje. Svarbu turėti, ypač jaunam verslui, verslo finansavimo strategijas arba bent jau pamatines jos gaires. Taip pat svarbu planuoti iškilti galinčias rizikas ir kaip elgtis krizių atveju, kaip komunikuoti su klientais, partneriais ir komanda ir t. t.
  2. Neapsaugota konfidenciali informacija. Advokatai vieningai pataria, kad tiek kuriant, tiek vystant verslą būtina sukurti svarbios informacijos, galinčios turėti neigiamos įtakos įmonei, apsaugą tiek su partneriais, tiekėjais, investuotojais ir kitais interesų turinčiais asmenimis, tiek su įmonės darbuotojais. Tai padeda apsaugoti verslą kilus konfliktinėms situacijoms arba nesutarimams.
  3. Nesusikalbėjimas. Komunikacija yra sėkmingo verslo pagrindas, nes įmonėje dirba už skirtingas įmonės veiklos sritis atsakingi darbuotojai, interesų, susijusiu su įmone, turi daug skirtingų asmenų, galiausiai, verslo sėkmė tiesiogiai priklauso nuo klientų, o su visais jais reikia komunikuoti. Dėl mažiausių komunikacijos arba informacijos bei duomenų sklaidos klaidų gali kilti didesnių klaidų, turinčių neigiamos įtakos gamybai, pardavimams, o tai atsiliepia verslo finansams ir užsakymams, klientų pasitenkinimui ir nuolatinių klientų ratui.

Taip pat yra ir kitų klaidų, dėl kurių verslas gali žlugti, tačiau jei turėsite aiškų ir konkretų planą, apsaugosite konfidencialią įmonės informaciją ir vykdysite sėkmingą komunikaciją, kitos klaidos gali neturėti aiškios neigiamos įtakos verslo sėkmei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>