Virtuvės interjeras – išvenkite klaidų

Virtuvės interjerasVirtuvės interjeras – viena populiariausių interjero dizaino sričių, o virtuvė – erdvė, kurios dizainui tikriausiai išleisite daugiau pinigų nei kitoms namų erdvėms. Darydami remontą, daugelis žmonių pasikliauja savo pačių skoniu ir sugebėjimais, kadangi ne visų kišenės leidžia samdyti interjero dizainerį, tačiau, kad ir ką benuspręstumėte, svarbiausia, viską kruopščiai suplanuoti – tik tokiu atveju sulauksite džiuginančių rezultatų. Jei viską darysite savo rankomis, stenkitės išvengti dažniausiai pasitaikančių klaidų.

Dekoruodami virtuvę dažnai neišnaudojama erdvė. Kiekvienoje virtuvėje privalo būti keletas spintelių, kuriose laikysite lėkštes, puodelius ir kitus rakandus. Šias spinteles geriausia kabinti virš kriauklės ar indaplovės. Taip pat kelias spinteles įrenkite šalia dujinės viryklės – susidėsite kepimui skirtus indus, puodus ir keptuves. Būtinai išnaudokite kampus, kuriuose galite įtaisyti besisukančias, specialiai kampams pritaikytas lentynėles. Neišnaudotų erdvių baldų platus pasirinkimas yra ir leojar.lt parduotuvėje.

Neįrenginėkite didelės virtuvės salos. Nors blizgūs salos paviršiai atrodo gerai, tačiau sala neturėtų viršyti 10 proc. virtuvės ploto. Per didelė sala nepalengvins maisto gaminimo, kaip tik jį apsunkina

Apšvietimas – geriausia rinktis fluorescentinį arba halogeninį. Jei virtuvėje nebus pakankamai šviesos, nenorėsite nei virti, nei kepti, nei plauti indų.

Ventiliacija – ji skirta tam, kad iš namų pasišalintų nemalonūs, nereikalingi kvapai ir šilumos perteklius. Žmonės, kurie patys kuria virtuvės interjerą, šiam dalykui dažnai skiria nepakankamai dėmesio.

Virtuvė, tai viena svarbiausių namų erdvių. Atminkite, kad ji turi būti ne tik daili, bet ir funkcionali. Ne visi žmonės turi valgomuosius – daugelis pusryčiauja ir vakarieniauja prie virtuvės stalo. Kai kurie mėgsta kviestis svečius, bendrauti su jais gamindami maistą. Šiuos dalykus reiktų turėti omenyje kuriant savo virtuvės interjerą, kadangi Jūsų tikslas – sukurti žavų, jaukų interjerą, kuriame būtų patogu gaminti maistą, valgyti ir šnekučiuotis su bičiuliais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>