Virtuvinio stalo pirkimas internetu, kaip pasirinkti tinkamą?

Kvadratinis, stačiakampis, o gal ovalus? Kur geriausia pirkti virtuvės stalą? Ar geras sprendimas virtuvinis stalas su kėdėm? Šie ir daugelis kitų klausimų iškyla, kai susiduriame su virtuvės stalo pasirinkimu. Todėl nusprendėme palengvinti Jūsų užduotį ir padėti išsirinkti geriausią tokio tipo baldą.

Funkcionaliausi dėl savo formos yra virtuvės stalai su stačiakampiais arba kvadratiniais stalviršiais, kuriuos galima pastatyti prie sienos. Jie tinka net ankštose erdvėse. Nors ovalūs ir apvalūs stalai yra patogesni ir saugesni, tačiau virtuvėje jie užima daug vietos. Mažoje virtuvėje puikiai tiks baldas su ištraukiamu stalviršiu. Išskleidę stalą prie jo priimsite daugiau žmonių.

Be kita ko, turėtume atsižvelgti į:

  • Stalo aukštis. Virtuvės stalo matmenys – be galo svarbus aspektas, į kurį privalome atsižvelgti planuodami baldo įsigijimą. Standartiniai virtuvės stalai yra   70-75 cm aukščio. Aukštesnis, baras – 110-120 cm. Pirkdami virtuvinį stalą pasirūpinkite, kad alkūnėmis galėtumėte atsiremti į stalą sėdėdami prie jo ant kėdės.
  • Patogus virtuvės stalas yra toks, ant kurio gali laisvai sėdėti visi šeimos nariai. Vienam žmogui reikia 60 x 40 cm ploto. Padauginę šį plotą iš šeimos narių skaičiaus, galime gauti apytikslį stalo dydį, tinkamą jūsų šeimai. Prailginami stalai yra praktiški, suteikiant bent dvi papildomas vietas svečiams.
  • Medžiaga. Išsiaiškinkite, ar virtuvės stalui skirtas stalviršis yra kieto ir lygaus paviršiaus – tada jis atsparus drėgmei, dėmėms ir įbrėžimams, lengvai valomas. Taip pat paklauskime pardavėjo, ar jūsų stalo nesugadins rūgštys ar aukšta temperatūra. Kiekvienas stalviršio tipas turi savo privalumų ir trūkumų.

Stalas virtuvėje – kaip jį pastatyti?

Prieiga prie virtuvės stalo turi būti kuo lengvesnė iš visų pusių. Nebent kalbame apie nedidelę virtuvės erdvę, kurioje kiekvienas centimetras yra aukso vertės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>