Vyriški kostiumai – pirkti ar nuomotis?

vyriski-kostiumaiVyriškų kostiumų vyrams dažniausiai prireikia vidutiniškai po kartą per metus. Dalis vyrų dėl nedažno kostiumų naudojimo juos nuomojasi, kai tuo tarpu kiti, siekdami aukščiausios kokybės, juos perka. Tad kaip daryti labiau verta – pirkti, ar nuomotis vyriškus kostiumus?

Vyriški kostiumai yra perkami daugumos žmonių. Kokie jų argumentai? Pasak jų, tik perkant kostiumą galima garantuoti aukščiausią jo kokybę, o kostiumas dažniausiai būna panaudotas bent keletą kartų, kas iš esmės atperka jo kainą, lyginant su kostiumų nuoma. Taip pat, dažnai minimi tokie kostiumų tipai kaip frakas ar smokingas, kurių aukšta kokybė nuomos punktuose yra tiesiog neįmanoma, dėl ko jie yra perkami, ir dažniausiai ne iš Lietuvos parduotuvių, o yra siunčiami iš užsienio, kur jų kokybė yra netgi aukštesnė.

Vis dėlto, ar tikrai neverta kostiumų nuomotis? Iš esmės, šis pasirinkimas priklauso nuo žmonių finansinės situacijos. Žmonės, galintys sau leisti didesnes išlaidas, akivaizdu, jog ieškos ne pigesnės kainos, o aukštesnės kokybės, dėl ko jie ir renkasi kostiumų pirkimą. Tuo tarpu, jei norima sutaupyti gaunant pakankamai neblogos kokybės kostiumą, kostiumų nuoma yra neabejotinai geriausias variantas. Tačiau kokia situacija su frakais, smokingais ir kitais, prašmatnesniais kostiumais? Taip, didelės tokių kostiumų nuomos pasiūlos Lietuvoje tikrai nėra, tačiau faktas, jog nors ir minimali, ji egzistuoja, tad išsinuomoti tokį kostiumą taip pat įmanoma. Tuo tarpu jei jums Lietuvoje nuomojami smokingai bei frakai netinka, nuomotis galima ir iš aplinkinių šalių parduotuvių, kur jų pasirinkimas yra didesnis. Verta paminėti ir tai, jog nuomojantis nereikės kiekvienos dalies nuomotis atskirai – gausite visą kostiumą, netgi ir peteliškės bus pridėtos, kas leis be jokių rūpesčių pasiruošti artėjančiai šventei.

Apibendrinant, belieka konstatuoti, jog vieningos nuomonės šiuo klausimu niekada nebus. Jums patiems rinktis, ar jums svarbiau kokybė ar kaina. Jei kokybė, neabejotinai rinkitės kostiumų pirkimą ir patartina – iš užsienio valstybių, tačiau jei norite sutaupyti kiek įmanoma daugiau – rinkitės kostiumų nuomą bei džiaukitės pakankamai nebloga kokybe už prieinamą kainą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>