Xiaomi televizoriai: kokia jų kaina?

Televizorių pasiūla didelė, tad nenuostabu, jog ir kainų rėžiai platūs. Tačiau žvilgtelkime į tai, ką siūlo konkretus gamintojas, pavyzdžiui, Xiaomi – dažno pastaruoju metu mėgiamas ir vertinamas. https://www.bite.lt/xiaomi-televizoriai žavi pažangiais sprendimais, puikai žiūrėjimo patirtimi ir gana patrauklia kaina.

Ieškantiems gero kokybės ir mažesnės kainos

Jei norite mokėti pigiau, Jums tikrai patiks išmanusis televizorius Xiaomi 50″ UHD ELA4586EU, kurio kaina siekia apie 500–600 eurų. Šis televizoriaus modelis turi didelį ekraną (127 cm įstrižainė) ir leidžia mėgautis aišku, ryškiu vaizdu, kontrastais, sodriu spalvų atvaizdavimu. Negana to, įdiegtos ir vaizdo bei garso gerinimo sistemos.

„Aukso viduriukas“

Jei ieškote tarpinio varianto tarp pigesnių modelių ir pačių brangiausių, Jūsų simpatijų nusipelno išmanusis televizorius Xiaomi 55″ ELA4716EU, kurio kaina siekia apie 700–800 eurų. Šio televizoriaus ekrano įstrižainė yra net 139 centimetrai, o 4K raiška bei puikus QLED ekranas užtikrina, jog su pasimėgavimu žiūrėsite mėgiamas laidas, filmus, serialus, sporto kanalus, o taip pat ir žaisite žaidimus. Nereikia nė sakyti, jog mėgausitės ir Smart TV privalumais, galėsite jungti išorinius renginius, nes šis modelis turi platų spektrą įvairių jungčių.

Galintiems investuoti daugiau

Jei esate nusprendę naujam televizoriui skirti didesnę sumą ir dairotės puikaus Xiaomi modelio, tai Jūsų simpatijas turėtų pelnyti išmanusis televizorius Xiaomi 75″ ELA4708EU, kurio kaina siekia apie 1 500–1 600 eurų. Šis išmanusis televizorius tikrai nepaliks abejingų. Jau vien 190 cm įstrižainės ekranas traukia akį ir masina išbandyti vaizdo kokybę. Modelis išsiskiria 4K raiška, QLED ekrano technologija, garso gerinimo sistema, išorinių įrenginių pajungimo galimybėmis, tobulais kontrastais, vaizdo kokybe, itin tiksliu net smulkiausių elementų atvaizdavimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>