Ar kanapių sėklų aliejus – tinkamas pasirinkimas vaikams?

Apie kanapių aliejaus naudą paskutiniu metu kalbama labai daug ir labai aktyviai. Nors nuomonės yra labai įvairios ir žmonės džiaugiasi labai skirtingais pasiekimais, tačiau visas jas vienija tai, kad komplimentai – patys geriausi. O kadangi kanapių sėklų aliejus taip pat yra ir skanus – vartojimas, įtraukimas į kasdieninę mitybą tampa dar patogesnis.

Tiesa, dažniausiai natūralios priemonės nuo įvairiausių ligų pirmiausia rekomenduojamos vaikams ir asmenims, kurių imuninė sistema yra labai silpna. Tokiu atveju kyla klausimas, ar šis aliejus vaikams tikrai yra galimas, kaip dažnai turi būti vartojimas ir tuo pačiu kaip jį pateikti, kad vaikai tikrai liktų susidomėję?

Vitaminai ir mikroelementai

Augančiam organizmui labai svarbūs vitaminai, mikroelementai, kuriuos vaikas dažniausiai gauna su maistu. Žinoma, jie reikalingi visiems, tačiau vaikams – ypač, kadangi jų organizmas dirba kur kas našiau nei suaugusio asmens, tad ir aktyvesni jo maitinimas tinkamu maistu – būtinas.

Ir kanapių aliejus – geras pasirinkimas, kadangi jo sudėtyje  nėra nei vieno komponento, kuris galėtų būti žalingas vaikui arba suaugusiam žmogui. Priešingai – naudos labai daug, tad reguliarus vartojimas yra būtinas. Labiausiai vaikams šis aliejus tinka dėl Omega rūgščių, kurios skatina mąstymą, aktyvina atmintį, o vaikučiams, kurie kiekvieną dieną išmoksta vis naujų dalykų – tai yra būtina.

Tinkamas aliejaus pateikimas

Nors kanapių sėklų aliejus tikrai skanus ir dažniausiai patinka vaikučiams, tačiau geriausia jį pateikti su maistu, o ne kasdien išgerti po šauktuką. Juk tai nėra tik vitaminas. Tai ir labai skanus pagardas, kuris gali padėti suteikti patiekalui daugiau skonio.

Pavyzdžiui, galima aliejų pilti į košes. Tokiu atveju jos bus ne tokios sausos, dažniausiai kur kas skanesnės. Taip pat galima dėti ir į salotas, kurios turi būti kasdieninėje vaiko mityboje. Žinoma, ir į sriubas, kur riebalas – būtinas. Ypač tokiu atveju, kai verdate vegetariškas. Tokiu atveju jos bus sveikos ir tuo pačiu nelabai riebios.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>