Automobilių nuoma – į ką atkreipti dėmesį sutartyje?

Automobilių nuomos sutartys nors dažniausiai būna šabloniškos, dalimi punktų jos gali ir skirtis, kas gali jūsų naudojimąsi vienos ar kitos įmonės teikiamomis tokiomis paslaugomis paversti tikrų tikriausia kančia.

Ar jums užtikrinama pagalba kelyje?
Pagalba kelyje – tai pagalbos įvykio kelyje metu užtikrinimas, kurį garantuoja automobilį jums nuomojanti įmonė. Ir nors šis punktas automobilių nuomos sutartyse yra praktiškai be išimčių, ko pasekoje net ir netikrindami sutarties dažniausiai vis vien būsite aprūpinti pagalba kelyje atsitikimo metu, dalimi atvejų įmonės, ypač tos, kurios teikia išskirtinai pigias paslaugas, gali pasirinkti pagalbos kelyje jums neužtikrinti, kas patekus į eismo įvykį gali sukelti jums pakankamai nemažai galvos skausmo. Tad arba visuomet tikrinkite sutartis, arba venkite įtartinai pigias paslaugas teikiančių automobilių nuomos įmonių, kas garantuos jog auto įvykių metu su netikėtais nesklandumais nesusidursite.

Automobilio grąžinimo data
Nors automobilio grąžinimo įmonei data būna nurodyta tikrai ne visose sutartyse, tačiau tose, kuriose ji yra, dažniausiai bus nurodyta ir bauda, kuri jūsų lauks jei automobilį grąžinti įmonei bent kiek pavėluosite. Ši sąlyga dažniausiai randama sutartyje, kai automobilis yra išsinuomojamas trumpam laikui. Taip pat, verta išskirti ir tai, jog toks sutarties punktas yra populiari praktika daugelio užsienio šalių automobilių nuomos bendrovėse, kai tuo tarpu Lietuvoje veiklą vystančiose įmonėse šis punktas įrašomas gerokai rečiau. Tad būtinai peržvelkite sutartį su mintimi rasti šį punktą, kadangi jei jis sutartyje visgi bus, o jūs to nežinosite ir automobilį grąžinsite ramiai bei neskubėdami – tai gali jūsų kišenę patuštinti ne viena ir ne dvejomis dešimtimis eurų.

One thought on “Automobilių nuoma – į ką atkreipti dėmesį sutartyje?

  1. auto sako:

    Mes buvome susidūrę su problema. Išsinuomojome auto ir kelyje ji mums sugedo. Tiksliau, kai atvažiavome iki tikslo. Ir spėkit, ką pasakė? Susiraskit kokį servisą ir susiremontuokit. Manau, kad tikrai ne taip turėtų būti elgiamasi su klientais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>