Japoniškų automobilių minusai

japoniški automobiliaiJaponiški automobiliai, pasauliniu mastu, yra pakankamai populiarūs, tačiau konkrečiai Europoje tuo pasigirti jie tikrai negali. Tad kokios konkrečios priežastys lemia tai, jog japoniški automobiliai vienoje iš didžiausių pasaulyje – Europos rinkoje, taip ir nesugeba stabiliai įsitvirtinti?

Sudėtingas automobilių remontas
Sudėtingas japoniškų automobilių remontas yra vienas iš esminių jų minusų, dėl kurio daugelis žmonių jų nesirenka. Taip iš esmės yra dėl to, nes japonai yra į technologijas ir pažangą orientuota tauta, kas puikiai atsispindi ir jų gaminamuose automobiliuose – juose įvairiausių naujų dalių bei pakitimų esminėse automobilių dalyse atsiranda su kiekvienu naujai išleidžiamu automobiliu. Tai galbūt yra gerai automobilių kokybės atžvilgiu, bet kai yra susiduriama su vienokiais ar kitokiais gedimais, tai tampa tarsi akmeniu, pririštu po kaklu, kadangi konkrečiam automobiliui tenka ieškoti specifinių dalių, kurių pasirinkimas yra žymiai mažesnis dėl jau minėtos nuolatinės technologinės pažangos. Taip pat, japoniškiems automobiliams neretai prireikia ir specifinių staklių, kas dar labiau apsunkina šioje rytų Azijos valstybėje pagamintų automobilių remontą.

Didelės kainos
Taip, kaip ir minėjome, japoniški automobiliai išsiskiria pakankamai aukšta kokybe, todėl į juos investavus dažniausiai didelių problemų nekyla. Bet visgi, tai nėra nusistovėjusi automobilių gamintojų rinka, kuri būtų ištobulinusi tai, kaip kokybiškus automobilius būtų galima gaminti už minimalią savikainą – Japonijos automobilių gamybos rinka yra labiau eksperimentinė, nei stabili. Tai yra viena iš esminių priežasčių, dėl kurių technologinė šių automobilių pažanga puikiai atsispindi jų kainose, kurios yra tikrai labai didelės. Veikiausiai tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, dėl kurių japoniški automobiliai netampa rimtais konkurentais Europos ar Š. Amerikos valstybių automobilių gamintojams, kurie, remdamiesi tradicijomis, sugeba išgauti taip pat ganėtinai kokybišką rezultatą, tik už kur kas mažesnę savikainą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>