Ką daryti su nereikalinga transporto priemone?

Turite nereikalingą transporto priemonę, kuri tik stovi kieme ir rūdija? Tokiu atveju reikia nuspręsti – kaip galima ją tinkamai išnaudoti. Pateiksime kelis patarimus, kurie, tikimės, padės Jums maksimaliai išnaudoti tiek važiuojančios, tiek visiškai nebeeksploatuojamos transporto priemonės funkcionalumą ir tuo pačiu padės kuo daugiau uždirbti iš daikto, kuris jau atrodo visiškai nereikalingas.

Priduokite auto ir gaukite 1000 eurų kompensaciją

Žinoma, geriausia atiduoti auto supirkėjams ir tuo pačiu gauti iš valstybės 1 000 eurų kompensaciją, kuri duodama todėl, kad žmonės atsisako taršių, nebereikalingų transporto priemonių, kurios kenkia ekologijai. Daugiau apie tokią galimybę siūlome skaityti https://www.automobiliukas.lt/1000-eur-kompensacija-automobiliui.htm. 1 000 eurų bus skirtas naujos transporto priemonės įsigijimui, taip pat galima gauti dviratį bei kitą transporto priemonę, kuri Jums nieko nekainuos. Patogu? Net labai, tad kuo skubiau kreipkite ės į supirkėjus, kurie padės tinkamai sutvarkyti reikalingus dokumentus.

Mašina puošia kiemą?

Kai kurie galvoja, kad nereikalinga transporto priemonę gali būti skoninga kiemo puošmena. Ar gali? Jeigu esate labai meniškas žmogus – iš transporto priemonės galima sukurti tam tikrus kiemo akcentus, tačiau tam reikalingos nemažos investicijos. Įvertinkite tai, kad mašina rūdija ir galiausiai, kad ir kaip gerai yra prižiūrima – ji nebeatrodo taip gražiai. Tokiu atveju siūlome pagalvoti – ar verta?

Juolab, nuo mados iki kičo – labai mažas žingsnis, tad siūlome tai įvertinti, rinktis atsakingai, galiausiai, puošti kiemus tik tokiais akcentais, kurie tikrai nekenkia gamtai.

Daiktų laikymo vieta?

Nereikalinga transporto priemonė gali būti panaudojama ir kaip labai specifinė daiktų laikymo vieta. Tai geras pasirinkimas tiems, kurie gyvena mažuose butuose ir neturi sandėliuko. Žinoma, tikrai nėra praktiška, tikrai nėra ekologiška, tačiau laikinai, kol transporto priemone bus tinkamai apsirūpinama – tai gana neblogas pasirinkimas.

Tiesa, tuomet reikalingas papildomas mašinos dengimas specialia medžiaga, kuri gali užtikrinti, kad ji taip greitai nerūdys ir nepraras vertės. Juk kuo vertė labiau krenta – tuo mašinos supirkimas tampa nebe tokia gera paslauga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>