Auto žibintų pasirinkimo ABC

Geras matomumas kelyje yra svarbus gyvybiškai, tad nieko keisto, kad renkasi žibintus transporto priemonei – skiriama labai daug laiko, derinamos smulkmenos, vertinami akcentai, kurie gali nudžiuginti gera kokybe bei ilgu tarnavimo laiko tarpu.

Tiesa, vien Autoviskas.lt papildomi žibintai, kuriuos rasite prekybos vietose – tokie įvairūs, tad rasti tinkamiausius be ekspertų patarimų gali būti sunku. Tam ir esame mes. Pateiksime bazinius faktus, kuriuos Jums reikia žinoti renkantis žibintus.

Rūko žibintai

Labai svarbu, kad transporto priemonėje būtų įdiegti ir tuo pačiu kokybiškai veiktų rūko žibintai, kadangi blogo matomumo atveju tai yra ne tik geriausias, tačiau ir vienintelis pasirinkimas, kuris padeda matyti kelią. Tačiau svarbiausia per daug nepiktnaudžiauti juos naudojant. Jie gali akinti kitus vairuotojus.

Gabaritiniai žibintai

Žinoma, transporto priemonėje yra būtini ir gabaritiniai žibintai, kurie yra montuojami transporto priemonių šonuose, gale arba priekyje. Kitaip jie vadinami signaliniais, kadangi jų funkcija yra perspėti kitus eismo dalyvius apie planuojamą manevrą. Jie turi būti originalūs, reikia kartais pavalyti, kad pavyktų išvengti „užsinešimo“.

Papildomi žibintai

Galiausiai, transporto priemonėje gali būtų montuojami ir mūsų minėti papildomi žibintai, kurie daugiausia skirti estetikai, tačiau džiugina ir dėl kur kas geresnio matomumo. Dažniausiai jie yra skirti didesnėms transporto priemonėms, tačiau perkami ir lengvųjų.

Inovatyvios lemputės

Renkantis žibintus siūlome daugiau domėtis inovacijomis, kadangi šiuo metu rinkoje pasirinkimas labai platus. Štai labai vertinami LED žibintai, kurie ne tik ilgai tarnauja, tačiau ir apšviečia kelią, tačiau visiškai nešildo oro, tad tuo pačiu tai ir ekologiškas pasirinkimas. Taip pat šiais laikais labai daug investuojama į tokias lemputes, kurios reikalauja kuo mažiau energijos sąnaudų, tačiau šviečia puikiai. Jos dažniausiai kainuoja kiek daugiau, tačiau mokėti – apsimoka.

Tarkimės su ekspertais

Dėl konkrečių lempučių pasirinkimo visad verta tartis su specialistais, kurie puikiai išmano šio tipo gaminius, tad gali padėti rasti labiausiai tinkamas. Derinkite smulkmenas, apgalvokite galimybes, galiausiai – rinkitės netradicinius variantus. Tikėtina, kad jie bus kur kas geresnis pasirinkimas nei kad klasikiniai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>