Kaip saugiai balinti dantis?

Dantų balinimas tampa vis populiaresnis. Prieš kelis dešimtmečius taikytą vieną iš pirmųjų balinimo būdų anglimi, šiandien pakeičia pažangios procedūros ir odontologų patvirtintos priemonės. Tad šiandien galime pasirinkti iš nemažai balinimo būdų mums priimtiniausią. Svarbią reikšmę čia turi saugumo klausimas. Kai kurie metodai gali sukelti nepageidaujamą poveikį ar žalą dantims. Tad aptarkime, kaip saugiai balinti dantis.

Balinimas pas odontologą

Specialisto atliekamos balinimo procedūros yra pats saugiausias ir efektyviausias pasirinkimas. Odontologai naudoja tik patikrintas priemones, kurios nesukelia jokio nepageidaujamo poveikio. Dažniausiai tam naudojami balinimo geliai. Kvalifikuoto odontologo paslaugos užtikrins pageidaujamą rezultatą be jokios rizikos.

Natūralios priemonės

Dantų balinimas natūraliomis priemonėmis bus saugus, jei griežtai laikysitės taisyklių ir rekomendacijų. Dažnai tam naudojama soda, kokosų aliejus, bananai, obuoliai. Ketinant balinti dantis liaudiškais receptais, tiksliai sužinokite mišinių sudedamąsias dalis ir jų santykį. Pasidomėkite, kokiu dažnumu ir kiek laiko galima daryti balinimo procedūras. Be to, laikykitės pagamintos priemonės laikymo rekomendacijų.

Balinančios dantų pastos

Kokybiškos, odontologų patikrintos balinančios dantų pastos taip pat saugios. Tad rinkitės tik tokias, ant kurių pakuočių yra tai pažymintys įrašai ar ženklai. Jokiu būdu nepirkite turguje, internetu ar nepatikimų pardavėjų siūlomų dantų pastų.

Balinimas kapomis

Šis odontologų teikiamas balinimo būdas, tad jis taip pat saugus ir patikimas. Svarbiausia, kad pagamintas dantų formeles naudotumėte būtent taip, kaip nurodo jūsų odontologas. Neviršykite rekomenduojamo naudojimo laiko.

Visi aptarti dantų balinimo būdai yra saugūs. Tinkamiausią balinimo būdą galite pasirinkti pagal savo poreikius ir norimą pasiekti rezultatą. Laikantis balinimo procedūrų rekomendacijų ir prižiūrint dantis galėsite džiaugtis balta ir spindinčia šypsena.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>