Nemokama reklama internete – populiariausi būdai

Efektyviausia reklama internete kainuoja. Ir kainuoja pakankamai nemažai. Bet neturint didelio finansinio bagažo, kurį galėtumėte skirti savo projekto reklamai, pernelyg nuliūsti tikrai nereikėtų.

Forumai
Forumai – ko gero geriausias iš nemokamų internetinės reklamos būdų, suteikiantis jums pristatyti save plačiai auditorijai. Tam dažniausiai nereikia absoliučiai nieko, išskyrus paskyrą konkrečiame forume, kurios susikūrimas dažniausiai nekainuoja absoliučiai nieko. O geriausia yra tai, jog jūs galite reklamuotis ne tik įvairias temas aprėpiančiuose, bet ir specifinių tematikų forumuose, kas garantuoja tai, jog jūsų prisistatymą visuomenei pamatys tikslinė jus dominanti žmonių dalis.

Socialiniai tinklaisocialiniu-tinklu-reklama
Socialiniai tinklai, o jei kiek konkrečiau – savo reklamuojamam dalykui dedikuotų paskyrų kūrimas juose, yra dar vienas visiškai nieko nekainuojantis virtualios reklamos tipas. Taip, tai nėra tiesioginė reklama – jūsų sukurta paskyra nebus rodoma tūkstančiams su jumis nieko bendro neturinčių žmonių, kuriuos tai galėtų patraukti. Tai veikiau panašu į antrą žingsnį, kai žmogus jau yra girdėjęs apie tai, ką reklamuojate, ir apie tai nori sužinoti daugiau – šiame žingsnyje puikiai įsiterpia jūsų sukurta produkto/paslaugos socialinių tinklų paskyra, leidžianti puikiai reprezentuoti reklamuojamą dalyką ir juo sudominti žmones.

Spam‘as
Kalbant tik iš populiarumo perspektyvos, būtina paminėti ir vadinamąjį spam‘ą – žmonėms masiškai siuntinėjamas jūsų reklamas, kurios dažniausiai keliauja į jų elektroninio pašto dėžutes. Ar tai populiaru? Tikrai taip. Bet ar populiarumas šiuo atveju reiškia, jog tai turėtumėte daryti ir jūs? Vargu. Taip yra dėl to, nes nors tokio tipo reklama ir atkreipia žmonių dėmesį, bet tuo pačiu ji ir formuoja pakankamai nekokį jūsų ir jūsų reklamuojamo dalyko įvaizdį, ko pasekoje tokio tipo reklama tinka tik labai specifinio pobūdžio dalykams reklamuoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>