Kodėl verta išbandyti penio žiedą vyrams?

Kaip varpos žiedas gali pagerinti vyrų erekciją? Nors nebuvo įrodyta, kad varpos žiedai pagerina erekciją visiems, pavienių žmonių tyrimai parodė, kad galite pamatyti tam tikrą naudą – pagrindinis varpos žiedų privalumas yra tas, kad juos galima naudoti kartu su kitais erekcijos disfunkcijos gydymo būdais, siekiant pagerinti poveikį.

Jis stimuliuoja malonumą

Varpos žiedas priglunda aplink varpos pagrindą arba varpą ir sėklides ir spaudžia aplinkinę sritį. Šis slėgis išspaudžia kraujagysles, kuriomis kraujas teka iš varpos, todėl kraujas išeina lėčiau. Viena iš erekcijos disfunkcijos priežasčių gali būti ta, kad jūsų kūnas negali išlaikyti pakankamai kraujo varpoje, kad prasidėtų arba išlaikytų erekciją. Varpos žiedas ilgiau sulaiko kraują varpoje ir padidina bendrą kraujo kiekį varpoje, kad būtų stipresnė erekcija.

Pagrindiniai dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis penio žiedą

Medžiaga, iš kurios jis pagamintas – tai svarbu, jei turite alergiją lateksui arba jautrią odą. Kaip gerai jis tinka – tinkamas prigludimas padarys pakankamai spaudimo, kad būtų pasiektas efektas, nesukeldamas skausmo ar žalos. Idealiu atveju norite žiedo, kuris būtų reguliuojamas. Penio žiedai dažniausiai pateikiami perkant varpos vakuuminį siurblį, dažnai būna įvairių dydžių: pasistenkite rasti sau tinkamiausią.

Varpos žiedo naudojimo instrukcijos bus pateiktos kartu su preke, tačiau jei nerimaujate dėl jo naudojimo, pirmiausia pasitarkite su gydytoju. Visada rekomenduojame pasikalbėti su gydytoju prieš naudojant varpos vakuuminę pompą ir žiedą, nes jie gali netikti, jei turite tam tikrų sveikatos sutrikimų arba vartojate tam tikrus vaistus.

Varpos žiedai (taip pat žinomi kaip įtempimo žiedai arba sutraukiamosios juostos) yra kelių rūšių, tačiau yra ir panašių prietaisų, vadinamų malonumo ir sėklidžių žiedais, kurie veikia šiek tiek kitaip.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>