Kodėl verta rinktis kamieninių ląstelių grožio procedūras?

kamieninesTurbūt kiekvienam iš mūsų norisi kuo ilgiau puikiai atrodyti, todėl vis labiau domisi įvairiomis grožio procedūromis, kurios yra inovatyviai sukurtos ir efektyviai padeda atjauninti, pagražinti ir atgaivinti savo veido odą.

Viena iš populiariausių grožio procedūrų yra SVF – stromos vaskuliarinės frakcijos ląstelių, kurios yra svarbiausiaos riebalinio audinio kamieninės ląstelės, injekcinė procedūra. Šios procedūros metu yra efektyviai skatinama odos regeneracija. SVF kamieninės ląstelės, modernių technologijų dėka yra išskiriamos iš riebalinio audinio ir grožio procedūrose plačiai naudojammos, kai norima grąžinti odos stangrumą. Būtent kamieninių ląstelių dėka yra aktyvuojamos odos pirmtakės ląstelės, skatinančios regeneraciją. Dažniausiai kamieninės ląstelės yra naudojamos raukšlių mažinimui; išsausėjusios, stangrumą praradusios odos atstatymui; papilkėjusiai ir negyvybingai odai atšviežinti; randų mažinimui bei kitų odos problemų sprendimui ir gydymui.

Kamieninių ląstelių rocedūrų poveikis yra ilgalaikis ir rezultatai išlieka ilgiau nei metus. Taip pat yra galimybė dalį lkamieninių ląstelių išsaugoti jas užšaldžius, norint panaudoti vėlesniam laikui. Jos saugomos audinių banko laboratorijoje, esančioje specialioje azoto talpykloje, -196 °C temperatūroje. Daugiau aie šią procedūrą, galite skaityti čia: https://gpklinika.lt/svf-kamienines-lasteles/

Šios procedūros yra labai saugios, nes su minimalia chirurgine intervencija paimamas paciento riebalinis audinys, t. y. atliekama nedidelė liposukcija (riebalų nusiurbimas). Iš šio paimto riebalinio audinio yra išgaunamas sterilus individualių kamieninių ląstelių preparatas. Steriliu švirkštu jis suleidžiamas į problemines veido vietas, taip atstatant audinių funkcijas. Suleidimas trunka 10–20 minučių. O jeigu po riebalų paėmimo, nusprendžiate kamieninių ląstelių neužšaldyti ateičiai, o jas panaudoti iškart, tuomet visas procesas truks apie 3–4 valandas, įskaitant ląstelių transportavimo į laboratoriją ir apdorojimo laiką.

Viskas yra atliekama labai steriliai, todėl nėra sukeliamos jokios atmetimo reakcijos ar kiti šalutiniai reiškiniai.  Tuomet oda tampa lygesne, atrodo jauniau ir pradeda athauti savo natūralią spalvą, drėgmę ir gaiviai atrodo.

Naudojant tokią procedūrą, gali būti atitolinamas plastinių operacijų poreikis, nes veido oda ilgiau išlieka jaunatviška.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>