Ant rankų ar ant kojų nagų atsirandančios baltos dėmelės

nagai, nagų dėmelės, stiprūs nagaiDėl ko ant nagų atsiranda baltos dėmelės? Tai gali būti susirgimas, vadinamas leukonichija arba šis reiškinys vadinamas nagu žydėjimu, priežasčių daug: gali trukti mineralinių medžiagų, cinko, kalcio, geležies, arba nestipriai traumavus nagą atsiranda dėmelės, gali būti dėl alerginės reakcijos, ar vaistų šalutinio poveikio. Jeigu baltom dėmelėm pasipuošia vienas ar keli nagai tai dažniausiai jos nuauga ir išnyksta savaime, bet jeigu baltų dėmelių atsiranda ant visų pirštų, reiškia nagai signalizuoja apie rimtus sveikatos sutrikimus: mažakraujystę, širdies ligas, cukrinį diabetą, inkstų ligas. Šiuo atveju būtina kreiptis pas gydytoją.

Stiprūs ir gražūs nagai

Nagai- svarbi apsauga dengianti pirštų galiukus, nago plokštelė neturi nei kraujagyslių, nei nervų skaidulų, todėl ją nukirpus, neskauda, nekraujuoja. Nagas auga, dauginantis nago guolio ląstelėmis, kai pažeidžiamas guolis, nago augimas sutrinka ir jis gali nukristi, kad nagai būtų stiprūs ir gražūs juos reikia tinkamai prižiūrėti. Manikiūrą pradėjo daryti dar mūsų proteviai, nagų lakas buvo gaminamas iš bičių vaško, kiaušinių baltymų, juoda ir raudona spalvą išgaudavo iš daržovių dažų. Lakuojant nagus laku, norisi, kad lakas išliktų kuo ilgiau, labai svarbu tinkamas nago paruošimas prieš lakavimą ir kokybiškos priemonės.

Manikiūras

Manikiūras- toks pats svarbus moters įvaizdžio akcentas kaip ir makiažas, šukuosena ar apranga, rankos tvarkingai ir dailiai atrodys tik tada jeigu bus prižiūrėtos.

Kaip sustiprinti silpnus, skilinėjančius nagus?

Norint lakuoti silpnus, skilinėjančius nagus, pirmiausia juos reikėtų sustiprinti su tam skirtomis priemonėmis, pavyzdžiui, NEOSTRATA rūgštinis stipriklis užkerta kelią nagų sluoksniavimuisi ir stiprina nagus. Žiemą tiek nagams, tiek rankų odai naudingas parafino procedūrų kursas, parafinas maitina stiprina nagus ir skatina mikrožaizdelių gijimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>