Krovinių judėjimo informacijos valdymas

į baciunai.lt(1)Logistikos paslaugas teikiančių įmonių vienas iš sudėtingesnių tikslų krovinių judėjimo informacijos valdymas. Jei turimas transporto parkas didelis, šios informacijos srautai dideli ir vargiai efektyviai suvaldomi nesinaudojant naujausiomis technologijomis.

Naujausių technologijų dėka sukurta TerraLogistics sistema padeda valdyti visus procesus vykstančius įmonėje susijusius su logistikos paslaugomis. Pradedant užsakymo priėmimu, transporto maršrutų planavimu, krovinių judėjimo informacijos valdymu, dokumentu formavimu, informacijos apsikeitimu bei finansine analize, kiek kiekvienas maršrutas, krovinio gabenimas buvo finansiškai naudingas.

Ši logistikos ir sandėlių valdymo sistema turi daug modulių, kurie gali būti individualiai pritaikomi mažoms, vidutinėms ar didelėms įmonėms. Šie moduliai apima klientų valdymą, transporto valdymą, kelionių valdymą, užsakymų ir reisų valdymą, analitikos ir ataskaitų valdymą ir kitas. Jos gali būti siejamos tarpusavyje, kaip ir su jau įmonėje įdiegtomis, kitų gamintojų, turimomis programomis.

Naudodami šią sistemą krovinių judėjimo informacijos valdyme būsit pranašesni už savo konkurentus, kadangi informaciją valdysit realiu laiku, naudodamiesi finansinėmis ataskaitomis priimsit tik palankiausius sprendimus, pasikeitus klientų poreikiams be didelių nuostolių keisit maršrutus, optimizuodami sąnaudas galėsite siūlyti palankias kainas, taip gaudami didesnius užsakymų srautus.

Efektyvus krovinių judėjimo informacijos valdymas ir analizė leis matyti, kurie jų pelningi, priimti sprendimus veiksmingesnei jų kontrolei, maksimaliai išnaudoti tiek savo turimą, tiek partnerių transportą. Sklandus krovinių judėjimas mažins patiriamus kaštus dėl transporto prastovos atsirandančio esant neefektyviam jo valdymui, didins apyvartas, taupys darbuotojų laiką.

Šiuos produktus kuria ilgametę patirtį turinti TerraIT įmonė. Jos bendradarbiavimas su įvairių sričių įmonėmis, daugybę įveiktų iššūkių ir priimtų teisingų sprendimų šiai dienai leidžia klientui pasiūlyti geriausią savo produkto versiją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>