Nešiojamo kompiuterio studentui pasirinkimo gairės

Artėjant mokslo metams vis daugiau studentų nusprendžia senus kompiuterius pakeisti našesniais, kurie gali užtikrinti, kad mokymosi procesas bus produktyvesnis. Dažniausiai studentams reikalingi ne tokie galingi ir ne tokią didelę talpą turintys kompiuteriai, kurie ir kainuoja pigiau. Tiesa, išskyrus tais atvejais, kai turi būti įsirašomos sudėtingos programos.

Kintant poreikiams – kinta ir galimybės, tad aptarsime – kokie nešiojami kompiuteriai pigiai kainuos studentui, kuris nori mokytis.

FULL HD ekranas

Kadangi šiais laikais studijos dažnai neapsieina be įvairaus pobūdžio maketavimo programų – geriausia iškart pirkti tokius kompiuterius, kurių raiška – labai gera. Žinoma, taip pat ir dėl to, jog kompiuteriai dažniausiai atstoja TV, tad per juos žiūrimi filmai bei serialai. Geriausias pasirinkimas yra ekranai su matine matrica, kuri padeda išvengti atsispindinčių saulės spindulių saulėtomis dienomis.

Našaus procesoriaus pasirinkimas – būtinas

Tai pat studentams verta investuoti į geros kokybės kompiuterius, kurie turi didelę talpą r tuo pačiu SSD diską. Jie kur kas geresni nei HDD ne tik dėl talpos, tačiau ir našumo. Siūlomi SSD diskai:
•         Intel Core i3.
•         Intel Core i7.
•         Intel Core i5.
•         Ir kiti panašūs.
Kadangi studentams dažnai tenka įvairius darbus atlikti paskutinę naktį – reikia rinktis tokius kompiuterius, kurie nestringa, veikia našiai ir tada, kai reikalingas bent kelių programų naudojimas vienu metu.

Geros kokybės klaviatūra

Žinoma, taip pat reikalinga ir labai geros kokybės klaviatūra, kuri gali užtikrinti, kad bet koks rašto darbo rašymas bus patogus. Dažnai studentai perka šviečiamas klaviatūras, kurios ir puikiai atrodo, ir yra patogios. Žinoma, geriausia yra pirkti tas, kurios be laidų. Tokiu atveju jos yra mobilesnės, tad dirbti galia ir iš lovos.

Ilgas baterijos tarnavimo laiko tarpas

Žinoma, studentams taip pat reikalingas toks kompiuteris, kuris tarnauja ilgai be įkrovimo. Juk labai dažnai auditorijose nebūna greta maitinimo šaltinio. Perkant siūlome plačiau pasidomėti konkrečių modelių baterijos veikimo laiku. Taip pat dažniausiai jis būna nurodytos greta konkretaus kompiuterio charakteristikos. Taip pat atsiminkite, kad metų eigoje ši funkcija dėvisi, tad visiškai natūralu, kad baterijas tenka keistis naujomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>