Kur Lietuvoje galima plaukti baidarėmis?

Plaukimas baidarėmis – puikus laiko praleidimas su šeima, draugais ar net darbo kolegomis. Jų metu kūnas dirba tiek fiziškai – irkluodamas ir valdydamas baidarę, tiek ir psichologiškai – mąstant kaip kokią kliūti apiplaukti. Plaukimas baidarėse dažniausiai būna poromis, todėl tai sustiprina komandinį darbą bei suteikia pasitikėjimą vienas kitu. Lietuva dėl palankios geografinės vietos gali didžiuotis savo ramiomis, tik vietomis srauniomis upėmis. Todėl Lietuva puikiai tinka pradedantiesiems ar dar nepatyrusiems žmonėms. Štai keletas vietų Lietuvoje, kur būtų galima plaukioti baidarėmis.

Verknė

Tai puiki vieta žmonėms norintiems plaukti baidare kartu su šeima. Ši upė gali pasiūlyti nuostabius kraštovaizdžiui bei dinamišką upę, kuri vietomis tampa gana srauni. Upės vingiai neleis nuobodžiauti, o gamtos išdaigos, tokios, kaip nuvirtęs medis – suteiks daugybę nuotykių bei įdomių pasakojimų gamtoje prie laužo.

Neris ir Vilnelė

Tai nestandartini maršrutas, kuris gali pasigirti ne gamtos kraštovaizdžiais, tačiau susipažinti su miesto infrastruktūra ar net pamatyti naktinį miesto gyvenimą nuo upės. Tai puikus būdas patirti naujų atradimų bei pažinti miestą iš naujo.

Šventoji

Ši upė puikiai tinka žmonėms, kuriems neteko plaukti baidarėmis anksčiau. Šventoji upė yra gana rami, o aplink nuostabūs gamtos kraštovaizdžiai. Todėl šis maršrutas tinka ramiam plaukimui, kada norima pabėgti nuo miesto šurmulio ir atsipalaiduoti gamtos oazėje.

Grūda

Tai visai kita, nei prieš tai minėtos, upė, kur plaukimas baidare nebus tarsi pasivaikščiojimas parke, o gali tekti ir paprakaituoti. Srauni ir vingiuota upė, įvairios kliūtys neleis atsipalaiduoti ir priversi irkluoti iš visų jėgų. Todėl šis maršrutas nėra tinkamas pirmą kartą bandantiems, nes po jo gali būti, kad žmogus nei kojos nekels į baidarę.

Taigi, Lietuva turi keletą upių išsibarsčiusių visoje valstybėje. Dėl to, kad Lietuva – lygumų šalis, dauguma upių yra ramios ir nepavojingos, todėl tinka žmonėms, kurie šią pramogą bando pirmą kartą. Išbandykite ir Jūs! Daugiau informacijos galite rasti šioje internetinėje svetainėje: https://neries-baidares.lt/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>