Oro kompresorių klasifikacija

Servisuose oro kompresoriai yra nepamainomas pasirinkimas siekiant atlikti tam tikrus darbus. Svarbiausia, kad tai yra įranga, kuri ne tik tuos darbus padeda atlikti, tačiau ir optimizuoja juos, tad jų atlikimas yra greitesnis ir paprastesnis. O kadangi oro kompresoriai kainos prasme vis labiau mažėja – juos išbandyti gali ne tik verslininkai, tačiau ir fiziniai asmenys, kuriems reikalinga įranga našiam darbų atlikimui.

Oro kompresoriai veikia gaudami energiją iš skirtingų šaltinių, tad rinkitės tą variantą, kuris Jums atrodo ne tik ekonomiškai, tačiau ir kitomis prasmėmis – labiausiai tinkamas: elektrinis motoras, dyzelinas, dujų įranga ir kiti. Svarbiausia yra nuolatos domėtis technologijomis, inovacijomis, kurios kinta, tad ir išbandyti naujausią įrangą, kuri padeda tinkamai kompresuoti orą – verta.

Patys populiariausi kompresoriai yra stūmokliniai. Jie detaliau klasifikuojami į tris tipus:

1. Tiesioginės pavaros oro kompresoriai.

2. Kompresoriai su diržine pavara.

3. Sraigtiniai kompresoriai.

Tiesioginės pavaros oro kompresoriai pasižymi gana paprastu veikimu, taip pat jie yra saugūs, tad puikiai tinka ne tik profesionaliam naudojimui, tačiau taip pat ir savoms reikmėms. Taip pat dėl gana mažų matmenų tai yra geras pasirinkimas transportavimui, tad jie gali būti saugiai pervežami iš vienos vietos į kitą. Dažniausiai šio tipo kompresorių pajėgumas siekia nuo 2 00 iki 3 00 l/min. Maksimali talpa dažniausiai iki 1 00 litrų, o slėgis siekia iki 10 barų.

Kita populiari galimybė yra kompresoriai su diržine pavara, kurie lyginant su anksčiau minėtais – kur kas pajėgesni, galingesni. Tiesa, net ir veikdami galingiau – jie skleidžia mažiau triukšmo, tad servisuose tai yra svarbi savybė. Pajėgumas siekia iki 2 000 l/min, o talpos dydis net 5 00 litrų.

Galiausiai, dėmesio verti ir sraigtiniai kompresoriai, kurie naudojami tokiu atveju, kai reikalinga nenutrūksta suspausto oro gamyba. Jie ne tik ekonomiški ir reikalauja mažai sąnaudų, tačiau taip pat pasižymi bei džiugina elektroniniu valdymu, kuris suteikia patogumo. veikia našiai, tyliai bei efektyviai, užtikrina, kad beveik bet kokio darbo atlikimas bus našus bei sėkmingas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>