Pasiklausymo „blakių“ paieškos paslaugos

Nors pasiklausymo įrangos, vadinamųjų „blakių“ paieškos paslaugos nėra tokios populiarios kaip kirpėjų ar manikiūro paslaugos, tačiau jos taip pat turi savo klientų ratą ir poreikį. Dažniausiai dėl šių paslaugų kreipiasi žmonės, kuriems yra aktualus jų konfidencialumas, pavyzdžiui, verslininkai, žmonės, kuriems žinoma kompromituojanti informacija ir pan. Atsakysime į dažniausiai kylančius klausimus apie pasiklausymo įrangos paieškos paslaugas.

Kas teikia šias paslaugas?

Šias paslaugas teikia privačių detektyvų biurai, agentūros, privatūs detektyvai bei kai kurios sekimo įranga ir jų paieškos prietaisais prekiaujančios įmonės.

Kur gali būti atliekama “blakių” paieška?

Pasiklausymo „blakių“ paieška gali būti atliekama praktiškai bet kur pagal užsakovo pageidavimą. Tai gali būti namai, darbo vieta, automobilis ar kita vieta.

Kaip vyksta paieška?

Pagrindinis prietaisas, su kuriuo atliekama “blakių” paieška yra detektorius, aptinkantis pasiklausymo įrangą. Tačiau kartais reikalingi ir papildomi prietaisai, kuriuos naudoja šias paslaugas teikiančios bendrovės. Pasiklausymo prietaisų yra įvairiausių, todėl profesionalai kiekvienoje situacijoje gali priimti skirtingus sprendimus ir naudoti labiausiai tinkančius darbo įrankius.

Kiek trunka paieška?

Paieškos trukmė labiausiai priklauso nuo apieškomos teritorijos ploto. Taip pat įtakos turi ir joje esantys baldai, interjero detalės. Akivaizdu, kad kuo daugiau patalpoje “užslėptų kampų”, tuo daugiau pasiklausymo įrangos ieškantiems specialistams darbo.

Kokia paslaugų kaina?

Kaip ir daugumoje kitų paslaugų sričių, čia kaina taip pat yra labai individualus klausimas. Ji priklauso nuo keletos rodiklių, tokių kaip apieškomos teritorijos plotas, naudojama įranga, atrasta pasiklausymo prietaiso rūšis.

Kokia pasiklausymo įranga gali būti aptinkama?

Profesionalūs šių paslaugų teikėjai gali aptikti visų rūšių pasiklausymo įrangą. Dažniausiai naudojamos ne vien “blakės”, bet ir slapti diktofonai, pasyvaus veikimo skaitmeniniai įrašymo prietaisai, o kai kurie pasiklausymo įrenginiai atrodo kaip įprasti daiktai, pavyzdžiui, rašiklis, pakrovėjas ar pan.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>