Populiariausi ilgalaikės kontracepcijos būdai

spalvoti-prezervatyvaiIlgalaikė kontracepcija vis labiau populiarėja – ji nereikalauja jokio papildomo rūpesčio bei finansiškai prieinama yra praktiškai visiems, kas yra esminiai tokios kontracepcijos privalumai. Šiandien kiek labiau pasigilinsime į tokio tipo kontracepciją, apžvelgdami populiariausius jos būdus.

Vazektomija
Vazektomija – didžiausią populiarumą turintis ilgalaikės kontracepcijos būdas. Taip yra dėl to, nes atlikus vazektomiją apvaisinimo rizikos absoliučiai nelieka, kas padaro šį kontracepcijos metodą veikiausiai pačiu efektyviausių iš visų. Vis dėlto, tikrai ne viskas yra taip gražu kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio – kalbant apie tiek vyrišką, tiek ir moterišką vazektomiją, pakankamai dideliu minusu tampa tai, jog atlikus šią kontraceptinę procedūrą kelio atgal praktiškai nėra – atstatyti vaisingumą pavyksta tik keletui procentų to siekiančių žmonių. Būtent dėl to, prieš nusprendžiant naudotis tokio tipo kontracepcija, būtina daugiau nei šimtu procentų įsitikinti, kad ateityje tikrai neplanuojate susilaukti atžalų, kadangi atlikus vazektomiją, jei jūsų nelydės akla sėkmė, kelio atgal gali ir nebūti.

Kontraceptinis implantas
Kontraceptinis implantas – dar vienas ilgalaikės kontracepcijos būdas, kuris taip pat pasižymi išties dideliu populiarumu. Tokio tipo ilgalaikė kontracepcija turi vieną išties labai didelį privalumą prieš jau minėtą vazektomiją – naudojantis tokiu implantu, žmogaus vaisingumą dažniausiai pavyksta atstatyti, kas ir lemia tai, kodėl žmonės pakankamai dažnai renkasi būtent tokį ilgalaikės kontracepcijos būdą. Vis dėlto, ši kontraceptinė priemonė turi ir savų minusų – skirtingai nei atlikus vazektomiją, kontraceptinio implanto naudojimas reikalauja nuolatinės priežiūros stebint jo procesą bei keičiant implantus. Taip pat, dalis žmonių vengia šio kontraceptinio būdo ir dėl to, kad implanto implantavimui tenka atlikti nedidelę operaciją, kuri nors ir nėra labai skausminga, bet tikrai nėra ir maloni.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>