Vasaros kelionių maršrutai Lietuvoje

Gurmaniškos kelionės Lietuvoje yra puikus pasirinkimas vasaros sezonui. Ar jums patinka pažintinės kelionės Lietuvoje? Aplankyti įvairius Lietuvos kraštus ir pamatyti tą gražią žaliuojančią gamtą? Kelionės po Lietuvą automobiliu yra patogus pasirinkimas, tačiau kelionė traukiniu Lietuvoje jums atneš neišdildomus įspūdžius.  Turizmas Lietuvoje klesti jau daugelį metų. Kasmet į Lietuvą atvyksta daug turistų, kurie nori pažinti šį kraštą.

Vilnius yra tikrai nuostabus miestas, kad ir kur bebūtų. Tai iš tikrųjų yra Vilniaus turizmo reklama, sukurta pernai, siekiant pritraukti turistus ir keliautojus į Lietuvos sostinę. Jums gali kilti klausimas, kas tokio nuostabaus Vilniuje. Na, tai labai įvairus miestas. Daugumą Vilniuje viešinčių keliautojų ir turistų žavi Vilniaus senamiestis, kuris yra vienas didžiausių regione. Jis taip pat įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Kai kurie žmonės savo apsilankymo metu net neišeina iš Vilniaus senamiesčio. Ir jūs negalite jų kaltinti. Siauras vingiuotas gatveles, nuostabias bažnyčias ant kiekvieno kampo (apsilankykite Šv. Petro ir Povilo bažnyčioje, kuri garsėja savo interjeru!), paslėptus kiemus apžiūrėti ir apžiūrėti gali prireikti nemažai laiko. puikios nuotraukos! Tačiau jei pamatyti jums neužtenka, galite pasinerti į Vilniaus ir Lietuvos istoriją, skaitydami keletą kelionių vadovų, apsilankę muziejuose ar prisijungę prie profesionalių vietinių gidų organizuojamų Vilniaus miesto kelionių. Vilnius visada buvo daugiakultūris miestas, apsuptas stiprių ir galingų kaimynų, todėl tyrinėti yra daug – nuo pat Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės sostinės pradžios, aukso amžiaus Abiejų Tautų Respublikos laikais, kai Vilniaus sen. Miestas įgavo savo formą, tragišką okupacijų, priespaudos ir Lietuvos žydų istoriją.

Nors Vilniaus senamiestis yra ta vieta, kuri pritraukia daugiausiai turistų Vilniuje, rekomenduojame susipažinti su šiuo nuostabiu miestu daugiau. Vos kelios minutės nuo Vilniaus senamiesčio rasite Užupį – bohemišką menininkų respubliką su savo konstitucija, taisyklėmis ir gausybe meno kūrinių. Jei esate gatvės meno gerbėjas, galite aplankyti Open gallery – gatvės meno galeriją po atviru dangumi, kurioje yra daugiau nei trisdešimt menininkų iš viso pasaulio tapytų freskų buvusios sovietinės gamyklos teritorijoje, arba pasižvalgyti po Naujamiestį, kur galite rasti keistų skulptūrų, daugiau freskų ir daug šaunių naujų restoranų ir kavinių, kai kurių barų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>