Veido modeliavimo priemonės suteikia veido odai naują gyvybę

Veido modeliavimo priemonesVeidas yra kiekvieno vizitinė kortelė, nepriklausomai nuo lyties ir amžiaus. Sveika ir švytinti oda suteikia pasitikėjimo savimi, atrodo gražiai. Norint palaikyti odą sveiką ir gražią svarbiausia ją drėkinti. Pagrindinis komponentas palaikantis odos drėgmės balansą yra hialurono rūgštis. Tačiau kartais dėl amžiaus ir netinkamo gyvenimo būdo, dėl kitų priežasčių oda išsausėja per daug, praranda spalvą, stangrumą, išryškėja raukšlės, veidas praranda formą. Namuose net ir nuolat naudojama kosmetika su hialurono rūgštimi neišspręs šių problemų, nes drėkina tik viršutinį odos sluoksnį, tokiais atvejais derėtų kreiptis į estetinės medicinos specialistus ir problemą spręsti gilesniuose odos sluoksniuose.

Estetinės medicinos klinikose naudojamos aukščiausios kokybės, sertifikuotos, visus reikalavimus atitinkančios ir plačiai pripažintos veido modeliavimo priemonės. Tai injekciniai hialurono rūgšties pagrindu pagaminti preparatai, kurie padeda veidui atgauti sveiką išvaizdą, mažina raukšles, išryškina tiek veido kontūrą, tiek tam tikrus bruožus.

Injekcijų metu naudojami hialurono rūgšties užpildai – tai negyvulinės kilmės geliniai produktai, kurie yra labai panašūs į esančius žmogaus organizme ir laikui bėgant visiškai suyra. Tokiu būdu nepažeidžiami jokie audiniai, nedaroma žala veidui ir jo odai, o injekcijas galima kartoti pagal poreikį ir estetinės medicinos specialisto rekomendacijas.

Populiariausios Lietuvoje yra šveicarų hialurono fileriai Teosyal, kurių yra net 8 tipai pagal probleminę vietą, problemos intensyvumą ir odos tipą. Tai aukščiausios kokybės ir pripažinimo visame pasaulyje susilaukę preparatai, kurie rekomenduojami visoms estetinės medicinos klinikoms, norinčioms savo klientams pasiūlyti geriausią ir kokybiškiausią rezultatą, kuris bus ilgai matomas ir veiksmingas.

Taigi norintiems susigrąžinti veido formą, veido odos sveiką išvaizdą, stangrumą ir paryškinti tam tikrus veido bruožus patariama kreiptis į estetinės medicinos klinikas, kurios savo klientams siūlo aukščiausios kokybės hialurono rūgšties injekcijas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>