Ekologiškos pakuotės, kaip išsirinkti geriausią?

Daugelį metų plastikas buvo pakuotės standartas. Tačiau, atsižvelgiant į aplinkosaugos problemas, didėja tvarių alternatyvų paklausa.

Kai kuriuose miestuose ar valstybėse vyriausybės priima teisės aktus, draudžiančius naudoti plastikinius maišelius, o daugelis mažmenininkų aktyviai imasi veiksmų, kad taptų ekologiškesni. Pavyzdžiui, populiari maisto mažmeninė prekyba „Whole Foods“ nebenaudoja plastikinių maišelių, o 60 % „Apple“ popierinių pakuočių dabar yra pagaminta iš perdirbto medienos pluošto. Neseniai atliktos apklausos duomenimis, daugiau nei pusė amerikiečių vartotojų teigė, kad jei jiems būtų suteikta galimybė rinktis ekologiškus produktus, o ne įprastus variantus, jie juos ir rinktųsi. Žalioji pakuotė nebėra tik nišinė rinkodaros taktika. Kadangi ilgalaikė nauda lengvai nusveria papildomas išlaidas, ji yra būtina norint išlikti konkurencingiems šiandienos besikeičiančioje aplinkoje. Priimti sprendimą tapti ekologišku yra paprasta. Įvairių pakavimo galimybių, išlaidų ir rinkodaros teiginių supratimas prekės ženklo savininkams dažnai yra iššūkis.

Kuriant ekologišką pakuotę, svarbu atsižvelgti į konkrečius naudojimo standartus, kurių reikalauja jūsų programa, taip pat į medžiagų šalinimo būdus.

Idealus sprendimas

Renkantis tarp biologiškai skaidžių, kompostuojamų ir perdirbamų pakuočių, svarbu užtikrinti, kad pasirinkta medžiaga iš tikrųjų efektyviai sumažintų atliekų kiekį.

Pagal dabartinius standartus yra trys optimalūs ekologiško paketo kūrimo sprendimai:

Sumažinkite pakuotę, kad sumažintumėte išmetamų atliekų kiekį;

Norėdami sukurti pakuotę, naudokite perdirbtas medžiagas;

Sukurkite perdirbamą pakuotę, kurią būtų galima išmesti tvariai.

Daugeliui pakavimo programų popierius yra idealus sprendimas. Sulankstomos kartoninės dėžutės yra visur. Jos naudojamos siunčiant viską nuo elektronikos iki vaistų ir suteikia tvarią, patogią patirtį klientams.

Sulankstomos kartoninės dėžutės gali būti pagamintos iš perdirbtų medžiagų ir padengtos aplinką tausojančiomis barjerinėmis dangomis. Sulankstoma kartoninė dėžutė yra ne tik tvirta, lengva ir pritaikoma, tai taip pat ekonomiškai efektyvu.

Daugiau informacijos rasite: https://www.printela.lt/musu-rinkos/naturalus-ir-ekologiski-produktai/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>