Kam reikalingos antivirusinės programos?

antivirusines programosKompiuteriniai virusai atsirado prieš beveik 50 metų ir nuo to laiko jų ne tik padaugėjo, bet jie tapo gerokai išradingesni. Todėl, tam, kad netaptumėte kompiuterinių virusų aukomis, reikia pasirūpinti pažangiausiomis antivirusinėmis programomis. Jos ne tik apsaugos turimą kompiuterinę ir išmaniąją techniką, bet ir jūsų asmeninius duomenis, kurie vis dažniau tampa kompiuterinių atakų taikiniu.

Šiuolaikinės antivirusinės programos gali daug daugiau nei surasti ir nukenksminti virusą, kuriuo yra užkrėstas įrenginys. Nežiūrint į nuo seno naudojamą pavadinimą, antivirusinės programos gali apsaugoti nuo įvairiausių kenkėjiškų programų, kurių pastaruoju laiku vis daugėja. Jos gali pridaryti aibę nepageidaujamų dalykų: ištrinti svarbius jums duomenis, pakeisti programų arba naršyklių nustatymus, nebeleisti jums naudotis tam tikromis funkcijomis ar programomis, „pavogti“ jūsų asmeninius duomenis, tokius kaip prisijungimai ir slaptažodžiai arba užblokuoti kompiuterius ir prašyti išpirkos. Visa tai gali ne tik gali sugadinti nuotaiką, tačiau neretai reiškia ir finansinius nuostolius.

Tačiau laiku pasirūpinus pažangia antivirusine programa, jūs galite apsisaugoti nuo daugelio iš šių nemalonių reiškinių. Jų pagalba apsaugosite savo duomenis, programas ir naršymas po nepažįstamas svetaines nebekels streso. Įmonėms, ypač svarbu, kad tiek jų darbuotojų kompiuteriai tiek serveriai būtų apsaugoti, nes į jose esančią informaciją gali būti kėsinamasi ir netgi organizuojamos kibernetinės atakos. Tokie veiksmai gali padaryti labai daug nuostolių, jei jiems nepasiruošti iš anksto.

Daugelis antivirusinių programų gamintojų siūlo įvairius sprendimus, tiek namų vartotojams, tiek ir įmonėms. Kaspersky, Webroot, GData, McAfee, Comodo, F-Secure ir Bitdefender yra keli iš žinomiausių vardų šioje srityje, kurių produkcija pasitiki daugelis vartotojų visame pasaulyje. Renkantis antivirusinę programą, svarbu prisiminti, kad prarasti duomenys, dėl kenkėjiškų programų gali kainuoti gerokai brangiau, nei kokybiška antivirusinė programa, tad taupyti neverta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>