Kokie yra šaldytuvų tipai?

Šaldytuvai yra įvairių tipų, atsižvelgiant į jų dizainą ir savybes. Vienas iš labiausiai paplitusių tipų yra šaldytuvas su viršutiniu šaldikliu, kuriame yra šaldiklio skyrius, esantis virš šaldytuvo. Šio tipo šaldytuvai paprastai yra pigesni nei kiti modeliai, o jų talpa yra didesnė šviežiam maistui laikyti. Kitas šaldytuvo tipas yra apatinis šaldiklio šaldytuvas, kurio šaldiklio skyrius yra po šaldytuvu. Ši konstrukcija leidžia lengviau pasiekti šviežią maistą, nes jis yra akių lygyje.

Side-by-side šaldytuvai yra dar vienas populiarus šaldytuvų tipas, ypač Jungtinėse Amerikos Valstijose. Šiuose šaldytuvuose yra du atskiri skyriai, kurių vienoje pusėje yra šaldiklis, o kitoje – šaldytuvas. Ši konstrukcija leidžia lengvai pasiekti tiek šviežią, tiek šaldytą maistą ir dažnai apima papildomas funkcijas, tokias kaip ledo ir vandens dozatoriai.

Šaldytuvai taip pat gali būti klasifikuojami pagal jų savybes. Pavyzdžiui, kai kurie šaldytuvai turi nešaltą „No Frost“ šaldymo sistemą, kuri yra patogi valdymo požiūriu ir turi daugiau privalumų nei trūkumų. Kiti turi mišrią šaldymo sistemą, kai šaldiklis neužšąla, o šaldytuvo skyriuje – statinė savaiminio atitirpimo sistema. Be to, šaldytuvai gali būti statomi arba įmontuoti, o įmontuoti šaldytuvai paprastai turi didesnę talpą ir yra brangesni. Galiausiai, koks šaldytuvo tipas yra tinkamiausias asmeniui, priklausys nuo jo poreikių ir pageidavimų.

Šaldytuvų tipai pagal jų naudojimą ir funkcionalumą

Šaldytuvai yra esminė kiekvienos virtuvės dalis ir yra įvairių tipų, atsižvelgiant į jų naudojimą ir funkcionalumą. Vienas iš labiausiai paplitusių tipų yra kompaktiški šaldytuvai, kurie idealiai tinka mažoms erdvėms arba tiems, kurie gyvena vieni ar su partneriu. Šie šaldytuvai paprastai yra mažesni nei 3,5 kubinių pėdų dydžio ir yra skirti tilpti po stalviršiu arba mažoje virtuvėje. Perkant šaldytuvą pirmiausia reikia atsižvelgti į jo tipą, nes rinkoje yra daug įvairių komplektacijų variantų.

Prancūziškų durų šaldytuvai yra dar vienas populiarus tipas, su dviem durimis vietoj vienų. Šie šaldytuvai paprastai turi šaldiklį apačioje, tačiau dažnai tokie šaldytuvai būna su įmontuotu vandens ir ledo dozatoriumi. Populiarėja ir šaldytuvai su priešo gyliu, nes suprojektuoti taip, kad tilptų viename lygyje su virtuvės spintelėmis, suteikdami virtuvei glotnumo ir vientisumo. Daugiau informacijos http://weboaze.lt/single-category/technika/?directory_type=general.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>