Prezervatyvų įvairovė

Vis dar labai populiarus mitas, kad prezervatyvai tik trukdo pajusti visus malonumus sekso metu. Pasiteisinimų gali būti įvairių: per stori, per maži ar dideli, nemaloniai kvepia lateksu, trukdo susijaudinti ir daugybė kitų. Ne tik vyrai, bet ir moterys dėl tų įsitikinimų rizikuoja dėl neplanuoto nėštumo ar lytiškai plintančios ligos. Tačiau ši universali kontraceptinė priemonė pasižymi rūšių įvairove. Pasistengsime apžvelgti pagrindines, galbūt kažkas tiks ir Jums.

Ploniausi

Tai itin puikus pasirinkimas vyrams, kurie labiausiai mėgsta mylėtis natūraliai. Dėl ypatingo plonumo jie beveik nejaučiami, tačiau pasižymi tokiomis pat patikimumo savybėmis kaip ir kiti. Iš žinomiausių galima paminėti Durex Elite, One Super Sensitive, Durex Glyder Ambassador.

Tvirtesni ir daugiau sutepti lubrikantu

Priešingai nei ploniausi, šių storis yra didesnis nei vidutinis, todėl jie sukuria saugumo ir komforto jausmą. Jie itin tinka poroms, kurios turi nedaug patirties: lubrikantas papildomai sudrėkina, o saugumo jausmas leidžia labiau atsipalaiduoti. Labiausiai perkami šios rūšies – Durex Extra Safe ir Mates Protector.

Kvepiantys

Kvepiantys pasižymi tomis pačiomis savybėmis kaip ir įprasti, tik kvepia įvairiais aromatais: nuo įprastų braškių ar mėtos iki egzotiškųjų tropikų ar šokolado. Aromatus itin mėgsta moterys, kadangi tai puikus būdas sukurti jaukesnę aplinką.

Uždelsiantys

Šio tipo sargiai sutepti specialiu tepalu, kuris slopina susijaudinimą, o tuo pačiu atitolina vyro kulminacijos momentą. Tokiu būdu mylėtis galėsite ilgiau. Tai itin aktualu poroms, kurios nori ilgai mėgautis meilės malonumais arba tiems, kurie kenčia dėl ankstyvos ejakuliacijos. Populiariausi šios rūšies yra Durex Performa, EXS Delay bei Pasante Delay.

Stimuliuojantys

Itin patinka merginoms, kurioms trūksta papildomų įspūdžių sekso metu. Šios rūšies prezervatyvai pasižymi tuo, jog jų paviršius išraižytas įvairiais taškeliais, kurie stimuliuoja.

Be latekso

Tai šių laikų atradimas. Turbūt kiekvienam teko girdėti Mates Skyn ar Durex RealFeel pavadinimus. Jie pagaminti iš poliizopreno, kuris neturi jokio specifinio latekso kvapo, o taip pat daug švelnesnis ir elastingesnis už pastarąją medžiagą. Vieną kartą šių pabandžius daugiau nebesinori grįžti prie įprastų lateksinių. Mylintis jausitės taip, lyg jų išvis nebūtų!

Paminėjome tik pagrindines rūšis. Kiekviena iš jų yra kažkuo skirtinga ir unikali. Todėl jei esate visiškai nusistatęs prieš šią kontraceptinę priemonę, galbūt prieš tai vertėtų išmėginti įvairių rūšių ir tikrai tuo įsitikinti. Taip pat verta pastebėti, kad dažniausiai jų nenusipirksite įprastose parduotuvėse: patariama ieškoti, kur prezervatyvais prekiaujama internetu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>