Paskola naujam verslui: įvertinkite verslo tvarumą

Paskola naujam versluiDažnai tiek pradedantis verslas, tiek ir brandžios įmonės, galvodamos apie paskolas verslui, vadovaujasi šioje srityje vyraujančiais stereotipais. Ir ne veltui, mat kiekviena idėja gali būti vystoma labai skirtingai, jų nueitas kelias taip pat skirtingas, todėl pateikiami keletas naudingų patarimų, kurių galbūt nesate girdėję.

Dažnam verslui pradėti didelis kapitalas nėra būtinas. Svarbu gerai išmanyti sritį, kurioje ketinate vystyti verslą, tinkamai suplanuoti išlaidas, investuoti tik į tai, kas reikalingiausia. Prieš pradedant verslą, patartina ištirti verslo idėją ir įsitikinti ar ji gyvybinga, ar prekė/paslauga bus paklausi, tada paruošti išsamų verslo planą. Tai leis tiksliau įvertinti, ar idėja yra verta investicijos ir koks tikslus jos dydis yra būtinas. Idėjai kartu su gerai paruoštu verslo planu svarbu turėti ir įtikinamus paklausos įrodymus, kurie naudingi tiek sau, tiek potencialiems verslo partneriams ir kredituotojams. Tokie įrodymai leis pritraukti reikiamas lėšas kur kas lengviau. Visais atvejais vertinami tie patys kriterijai: verslo tvarumas, įmonės ir verslininko reputacija bei kredito istorija, finansiniai duomenys ir kiti faktoriai.

Skirtingų kredituotojų sutarčių sąlygos gali stipriai skirtis ir tai gali turėti reikšmingos įtakos galutinei paskolos kainai, ypatingai jei jūsų įmonė susidurs su sunkumais. Todėl prieš imant paskolą naujam verslui labai svarbu išsiaiškinti jos išmokėjimo sąlygas, kai įmonė susiduria su laikinais finansiniais sunkumais. Taip pat išsiaiškinkite, ar sutartyje yra numatyta išankstinio paskolos grąžinimo galimybė, ar toks grąžinimas yra nemokamas, kokios taikomos paskolos išmokėjimo sąlygos.

Paskolos sutartis pasirašoma elektroniniu būdu, mobiliu elektroniniu parašu. Taip sutaupoma laiko, kadangi nereikia specialiai niekur vykti. Tokio pasirašymo būdo saugumą ir konfidencialumą užtikrina valstybės įmonės Registrų centro infrastruktūra.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>