Ką reikia žinoti renkantis apsaugos sistemą namams?

Daugėja atvejų, dėl kurių saugūs negalime jaustis ne tik gatvėje, bet ir savo nuosavoje valdoje. Pranešimai apie nuosavuose uždaruose kiemuose nuniokotus automobilius bei pavogtus kieme stovinčius baldus ar kitus daiktus verčia imtis rimtesnių apsaugos priemonių.

Akivaizdu, kad net ir nuo judesio įsijungianti apšvietimo lempa ne visuomet atgraso ilgapirščius, todėl prireikia elektroninės apsaugos sistemų. Pastarųjų taip pat gali būti įvairių – signalizacija, vaizdo kameros arba abi sistemos diegiamos kartu. Renkantis apsaugą savo namams, labai svarbu tiksliai žinoti, ko konkrečiai siekiate ir kiek galite investuoti, įrengdami apsaugą savo namuose.

Kiekviena apsaugos sistema veikia skirtingai, todėl turite labai gerai viską apgalvoti. Signalizacija labiau aktuali yra tuomet, kai namuose nieko nėra. Šiuo atveju suveikusi saugos sistema perduoda signalą atitinkamai saugos tarnybai, kurie per keletą minučių atvyksta į galimai pažeistą objektą. Tačiau kai esate namuose, įprastai įrengta signalizacija ne visuomet turi reikšmę, kadangi vieno aukšto name nelabai galėsite ją įjungti net naktį.

Tačiau signalizacija gali būti kombinuojama su vaizdo stebėjimo sistema, kuri yra naudinga visais atvejais. Tiek tuo metu, kai nesate ir kai esate namuose. Be to, norėdami apsaugoti ir kiemo teritoriją, galite įdiegti vaizdo analitines sistemas, kurios leidžia atpažinti automobilio numerius bei veidus. O maksimaliai teritorijos apsaugai užtikrinti galima įdiegti perimetrą fiksuojančią sistemą.

Perimetro apsauga naudinga visada – tiek kai esate išvykę, tiek kai miegate. Tai tokia sistema, kuri fiksuoja nustatyto svorio judesį kieme, specialiai įrengtų lazerių pagalba. Užfiksavus pažeidimą, ne tik įsijungia kieme esantis apšvietimas, bet ir nusiunčiamas pranešimas į išmanųjį įrenginį. Ne paslaptis, kad šis būdas vienas patikimiausių ir maksimaliai užtikrinančių jūsų namų apsaugą. Tiesa, nors nelabai pigus, bet patikimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>